Dons & Ozols laiž klajā videoklipu dziesmai “Salauzta sirds”"Salauzta sirds" ir ceturtais singls no februārī izdotā albuma "Namiņš. Kaste. Vārdi". Dziesmas mūzikas un teksta autori ir Dons, Ozols un Kaspars Ansons, savukārt klipa producents – Kaspars Ansons.

"Par šo stāstu varu teikt, ka puisis, kurš cietis no neveiksmīgām attiecībām, saņemas, lai dotos uz priekšu. Neskatoties uz apkārt notiekošajām skumji pelēkajām ainām, viņš ir nolēmis svinēt un baudīt dzīvi," saka Dons.

Ozols ir vienlaikus ir arī "Salauzta sirds" mūzikas video idejas autors. "Vīzija par video man sāka veidoties tajā brīdī, kad, klausoties dziesmu, mēs kopā ar Donu viens otru papildinām, nomainām piedziedājuma daļā. Tajā brīdī es sapratu, ka šāds vizuāls risinājums (divas atsevišķas istabas) varētu būt pietiekami interesants un uzrunātu gan mūs, gan, iespējams, arī daudzus citus. Liels paldies Donam, par to, ka noticēja maniem stāstiem, ko mēs beigās kopīgiem spēkiem spējām realizēt. Jauna diena, jauns pārbaudījums," stāsta Ozols.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas