Dons publisko jaunu singlu un aicina uz koncertu Valentīna dienāPašmāju dziedātājs Dons izdevis otro singlu “Tepat” no oktobrī gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu. Pēc gandrīz divu gadu pauzes Dons atgriežas ar jaunu albumu “Tepat” un lielkoncertu Arēnā Rīga, 2017. gada 14. februārī.

“Jau tagad ar nepacietību gaidu 14. Februārī, kad atkal būs emociju pilns vakars. Katrs koncerts vienmēr atnes jaunas un nepieredzētas sajūtas!” – tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

Arēnas koncertā “Tepat” Dons atskaņos gan klausītāju iemīļotas dziesmas, gan jaunā albuma programmu.

Tikmēr klausītāju vērtējumam nodota viena no topošā albuma dziesmām.

“Ceļš pie dziesmas “Tepat” sākās nakts vidū, kad piesēdos pie klavierēm un ļāvos tam brīdim, kad visapkārt ir kluss un mierīgs. Naktis vienmēr ir bijušas manas sabiedrotās dziesmu rakstīšanai, ” par dziesmu saka Dons.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors – Dons, dziesmas producents – Krišjānis Geidāns. Ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijā Sound Division, Mute studija, ieraksta inženieris Rūdolfs Budze, mikss – Krišjānis Geidāns, masterings – Ģirts Laumanis (Hodila Studija).
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas