Drīz sāksies jaunais realitātes šovs “TV Zvaigzne”Jau pavisam drīz sāksies desmit nedēļu ilgais Kanāla 2 realitātes šovs TV Zvaigzne! Jaunajā šovā startēs 12 dalībnieki, kuri ir gatavi izkāpt no komforta zonas, mācīties un pierādīt, ka ir radīti, lai būtu nākamās TV Zvaigznes.

Viņus sagaida aktiera meistarības, runas mākslas un horeogrāfijas nodarbības, bet sadzīvē – intrigas, konkurence un savstarpējā cīņa par uzvaru. Kanāla 2 skatītāji varēs sekot līdzi šovam TV Zvaigzne no 6.oktobra un 24 stundas diennaktī mājas lapā www.tvzvaigzne.lv. Savukārt TV Zvaigzne dienasgrāmatas, kuras veidos realitātes šova pamatlicēji Māris Ozoliņš un Rolands Laķis, tiks piedāvātas darbdienās 15:05 kanālā TV3!

Jaunā Kanāla 2 realitātes šova TV Zvaigzne šova producente Ilze Ūdre atzīst: „Šis būs liels un neparasts izaicinājums, jo pirmo reizi Latvijā meklēsim un ar pasniedzēju palīdzību, iespējams, radīsim jaunas TV Zvaigznes. Realitātes šova TV Zvaigzne nosaukums jau pasaka priekšā, ka šovā būs redzama visa emociju buķete un skatītājam būs unikāla iespēja paskatīties uz televīziju no tās puses, kas līdz šim bijusi slēpta.”

Viņi visi vēlas kļūt par TV Zvaigzni!

Dalībnieki Kanāla 2 šovā TV zvaigzne dzīvos desmit nedēļas un šajā laikā tos sagaida nopietns darbs, lai pierādītu, ka ir labākie no labākajiem. Šovā piedalīsies autosportists Mareks Dainis jeb dīdžejs [Ex] da Bass (30), dīdžejs Dzintars Neimanis (22), modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs (19), uzņēmējs Edgars Gailītis (29), studentes Elīna Mēlbārde (21) un Egita Spodra Stroda (19), bijusī bērnudārza audzinātāja Linda Sevastjanova (27), topošā žurnāliste Marta Grīsle (23), māksliniece Dārta Grīsle (21), dejotāja – horeogrāfe Kristīne Trušinska (26), bezdarbnieks Juris Grīntāls (36) un multimākslinieks Arturs James Puidza (21). Dalībnieki ir no tādām Latvijas pilsētām kā Rīgas, Cēsīm, Jelgavas, Mārupes, Ogres, Olaines, Kuldīgas, Liepājas un Tukuma.

Kas sagaida dalībniekus?!

Pēc nepilnām divām nedēļām, 6.oktobrī pašā rīta agrumā 9:00 tiešraidē Kanālā 2 un mājas lapā www.tvzvaigzne.lv varēs ieraudzīt gan šova dalībnieku pirmos mirkļus jaunajās telpās, gan to, kā viņi uzņem enerģiju jaunai dienai ar rīta vingrošanu. Ik dienu dalībniekus sagaida horeogrāfijas, aktiermeistarības, kā arī runas mākslas nodarbības. Pie dalībniekiem viesos ieradīsies televīzijas industrijas vadošie pārstāvji - vieni no labākajiem Latvijas producentiem, režisoriem, operatoriem un scenāristiem. Kanāls 2 darba dienās piedāvās šova tiešraides 13:00, 17:00 un 21:00, kuru laikā skatītāji varēs sekot līdzi dalībnieku izaicinājumiem ēst gatavošanā, izaugsmei, radošajam procesam un viņu savstarpējām attiecībām. Un, protams, šovā gaidāmas arī trakas ballītes un neprātīgi izaicinājumi kameru priekšā.

Pirmdienu vakaros no 21:00 līdz 23:00 notiks lielais pārbaudījums, kurā visa dalībnieku komanda parādīs, ko pa nedēļu ir apguvuši un, kādu pasākumu spēj nedēļas laikā noorganizēt un novadīt. Savukārt otrdienās no 21:00 līdz 23:00 izbalsošanas krēslos sēdīsies divi dalībnieki. Vienu dalībnieku uz strīpas nosēdinās mājas lapas www.tvzvaigzne.lv lietotāji, kuri visu nedēļu portālā varēs balsot par favorītu. Tas dalībnieks, kurš iegūs mazāko balsu skaitu, sēdīsies uz strīpas. Otru vietu uz izbalsoto sola ieņems dalībnieks, kuru no sava vidus izbalsos šova dalībnieki. To, kurš no viņiem pametīs šovu, telefona balsojumā noteiks Kanāla 2 skatītāji.

Ozoliņš un Laķis veidos dienasgrāmatas TV3!

Arī ikvienam TV3 skatītājam tiks piedāvāta unikāla iespēja ieraudzīt TV Zvaigznes dienasgrāmatas. Tās veidos pašmāju realitātes šovu pamatilicēji Māris Ozoliņš un Rolands Laķis. Īpašās TV3 dienasgrāmatas atklās, kā veidojas dalībnieku attiecības, kādas emocijas uzplaiksnī to vidū un, kā viņi gatavojas pārbaudījumiem un ballītēm. Tāpat varēs ieklausīties dalībnieku grēksūdzēs, kuras atklās daudz interesanta par dalībniekiem un viņu savstarpējām attiecībām. Īpašās dienasgrāmatas būs skatāmas no 6.oktobra darbdienās 15:05 kanālā TV3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas