Pirms tūres uzsākšanas, grupa Jumprava izsludina vēl 4 papildkoncertus3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa Jumprava uzsāks savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, grupa viesosies vēl 3 pilsētās un 14. novembrī izsludina papildkoncertu arī Rīgā, koncertzālē Palladium. Koncertos varēs baudīt ne tikai Jumpravas labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma „Laiks runā”, informē koncerta organizatori.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, Jumpravas jubilejas tūre viesosies vēl 3 pilsētās - papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī, grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī - tūri noslēgs Ventspils Teātra namā „Jūras Vārti”. Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa Jumprava viesosies 10 Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē Palladium.

Aigars Grauba saka: „Esam kādu laiku klusējuši, bet tagad atkal ir sajūta, ka mums ir ko teikt un mūziķim tas vislabāk padodas caur dziesmām”. Jaunajā albumā „Laiks runā”, kuru Jumprava prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras grupa 80. - 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Šīs dziesmas tika piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

Grupa Jumprava popularitāti un publikas mīlestību iekaroja 80. gadu beigās. Lielākie hiti: „Ziemeļmeita”, „Tālu aizgāja”, „Mākonis”, „Peldētājs”, „Prom no pilsētas”, „Vēlreiz”, „Nedaudz par viņu”, kā arī dziesma „Par rozēm”, kas ir viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem un joprojām nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Gatavojoties tūrei, grupa aktīvi mēģina koncertprogrammu un iegulda lielu darbu, lai saviem faniem un atbalstītājiem koncertos nodrošinātu savu labāko sniegumu un sagādātu spilgtas emocijas!

Foto: Publicitātes

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas