Dziedātāja Katrīna Bindere publicē emocionālu videoKatrīna Bindere, kuras jaunākā dziesma “Tev līdzās” jau vairākas nedēļas skan dažādās radiostacijās un ir ierindojusies augstā vietā “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā, pabeigusi darbu pie dziesmas video.

Katrīna: “Video atspoguļo dziesmas stāstu un emocijas - nezūdošu ticību otram un vēlmi būt līdzās it visā, pat tad, ja otrs cilvēks līdz galam to nenovērtē. Režisores Artas ideja bija dziesmas klipu uzņemt dabā pie jūras, vēlāk kadrus ietērpjot melnbaltos toņos. Mani šī ideja uzreiz uzrunāja. Nedaudz gan uztraucāmies par laika apstākļiem, bet viss sakārtojās labāk, nekā cerējām - tieši filmēšanas dienā uzsniga pirmais sniegs, kas, manuprāt, video noskaņu tikai uzlabo un padara īpašāku. Vienīgais, ar ko vajadzēja tikt galā, bija ļoti lielais aukstums, visi drebējām, tomēr arī tam bija sava labā puse - silta tēja un pīrādziņi filmēšanas laikā tika novērtēti vairāk kā jebkad! Sirsnīgs paldies ikkatram, kas iesaistījās dziesmas "Tev līdzās" videoklipa tapšanas procesā!”

Klipa režisore un montāžas autore ir Arta Janemane, kuras kontā ir daudzu pazīstamu latviešu mūzikas izpildītāju video.

Arta: “Tev līdzās” izvēlējāmies filmēt novembra sākumā, kad ārā aiz loga krāsainās rudens lapas jau ir nomainījuši krietni vien pelēcīgāki toņi, kas vēl spēcīgāk akcentēja noskaņu, ko bijām iecerējuši radīt. Tomēr, kā jau bieži vien mēdz notikt, filmēšanas dienas rīts nāca ar pārsteigumu! Šoreiz tas bija pamatīgas sniega segas izskatā, kas sniedzās krietni virs potītēm. Tas ieviesa vairākas korekcijas mūsu plānos, kaut vai nokļūšana līdz filmēšanas vietai Bigauņciemā vairs nelikās nemaz tik vienkāršs uzdevums, jo dažiem no filmēšanas grupas no rīta bija jāmēro tālais ceļš no Ventspils. Katrīna, neskatoties uz visām grūtībām, turējās cītīgi un braši, un visas neērtības spēja atstāt aiz kadra un izskatīties tikpat apburoša, kā vienmēr esam pieraduši viņu redzēt. Esam gandarīti par paveikto un ceram, ka to novērtēs arī skatītāji.”

Katrīnas partnera lomā videoklipā iejutās Jēkabs Bitenieks.

Katrīna šobrīd gatavo savu pirmo akustisko koncertprogrammu un strādā pie jaunām dziesmām, kuras plānots izdot nākamajā gadā, kad būs pabeigts darbs pie debijas albuma, kuram dziesmas raksta gan viņa pati, gan vienu dziesmu jau uzrakstījis Jānis Lūsēns.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas