Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekti būs apskatāmi līdz pat 19.janvārimFestivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti būs apskatāmi līdz pat 19. janvārim. Rīdzinieki un pilsētas viesi vides objektus skatīt aicināti vakaros, kad iedegts pilsētas apgaismojums un tie redzami visniansētāk, vēsta Rīgas domē.


Rīgā par tradīciju kļuvušais vides objektu festivāls simboliski ievada Rīgas, kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumus. Šogad festivāla ekspozīcijā skatāmi 65 izcilākie iepriekšējo gadu profesionālu mākslinieku, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un radošo industriju pārstāvju darbi un daudz jaunu, interesantu 2013. gadā tapušo projektu. Vides objekti pārsteidz ar ideju oriģinalitāti un realizēšanā pielietoto materiālu daudzveidību, sākot no gaismas instalācijām, līdz pat koka, stikla, ķieģeļu un siltuma izmantošanai.


Visus festivāla objektus iespējams apskatīt, izmantojot īpaši sagatavotu festivāla ceļvedi - karti, kura atrodama gan interneta vietnē www.eglufestivals.lv, gan Uzziņu dienesta 1188 mājas lapā, kā arī ir pieejama Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas un Tūrisma informācijas centros un kultūras centros.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas