Rīgā otro reizi notiks ģimeņu sporta festivāls “Sportojam visi”


19. janvārī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā no plkst. 11.00 līdz 18.00 jau otro reizi notiks ģimeņu sporta festivāls „Sportojam visi”. Šoreiz pasākuma moto: „Ģimene – zinātkāra, veselīga, sportiska un stipra”.


Aktīvās atpūtas pasākumā aicināti piedalīties Rīgas iedzīvotāji, ģimenes ar bērniem, pensionāri, cilvēki ar kustību traucējumiem. Pasākums tiek organizēts, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un nodrošinātu visām galvaspilsētas iedzīvotāju vecuma grupām bezmaksas sacensības, tādējādi sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, radošās izpausmes, ģimenes kopīguma stiprināšanu un līdzdarbošanos vienotā komandā.


Pasākuma programmā iekļauti dažādu grūtības pakāpju gan individuālie uzdevumi, kas veidoti izmantojot populāru animāciju filmu un pasaku tematiku, gan arī ģimeņu saliedēšanas spēles - domātas visām vecuma grupām. Visu festivāla norises laiku, paralēli sportiskajām aktivitātēm, darbosies arī dažādas radošās un izzinošās darbnīcas, kurās varēs piedalīties gan aktīvie sportotāji atpūtas brīžos, gan mazāk aktīvie pasākuma apmeklētāji. Īpaši tiks padomāts par vecāka gada gājuma cilvēkiem.


Uz lielās skatuves visu dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00 pasākuma apmeklētāji varēs vērot Rīgas interešu iestāžu un kolektīvu sagatavotos priekšnesumus un paraugdemonstrējumus. Katru stundu labākos dalībniekus un sportiskākās ģimenes apbalvos pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis. Ieeja un aktivitātes bez maksas.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas