Festivāls „Bardu rudens 2015” aicina uz noslēguma koncertuCeturtdien, 22. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas kultūras un atpūtas centrā „Imanta” notiks 12. starptautiskā bardu un folka festivāla „Bardu rudens 2015” noslēguma koncerts. Tajā viesosies mūziķi no Ukrainas, Baltkrievijas, Īrijas, Čehijas, Francijas un Lietuvas, lai sadziedātos ar Latvijas dziesminiekiem.

Koncertā piedalīsies pašmāju dziesminieki Ieva Akuratere un Kārlis Kazāks, kā arī pavisam jaunā, bet ar ļoti spēcīgu un pārliecinošu muzikālo un saturiski piepildīto skanējumu pārsteidzošā Alise Sedola. Viņa par dalībnieci noslēguma koncertā kļuva pateicoties koncerta „Jauno bardu saiets” skatītāju balsojuma rezultātam.

Festivāla viesi būs Viktors Pašņiks (Viktor Pashnyk) no Ukrainas, Mihails Celkoviks (Michail Tselkovik) un grupa „Lombard” no Baltkrievijas, Pīters Baksters (Peter Baxter) no Īrijas, Honza Jiha (Honza Jicha) no Čehijas, Lorāns Seko (Laurent Secco) no Francijas, kā arī Lietuvas pārstāvji – grupa „Baltos varnos” un dziesminieks Vīgants Kazlausks.

Biļetes uz noslēguma koncertu nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma, to cena – EUR 4.00.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas