Ķirbju parāde Dabas muzejāAr krāšņu rudens izstādi „Ķirbis jūs veselībai 2015” Latvijas Dabas muzejs priecēs ikvienu interesentu no 28.oktobra līdz 1.novembrim. Ar ķirbjiem un ķirbjaugiem iepazīstinās, konsultēs un lekcijas vadīs kompetentie Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „TOMĀTS” biedri.

Vienmēr pēc labi padarīta darba ir patīkami redzēt augļus. Tieši tāpēc jau tradicionāli oktobra beigās kā rudens vēstneši uz parādi Dabas muzejā ierodas lielās ogas – ķirbji. Šogad izstādē piedalīsies jau zināmie kluba biedri - Inta Lielbārde ar ģimeni no Rūjienas ar 80 ķirbju šķirnēm un to izstrādājumiem un dārzniecība „Neslinko” no Baložiem, kuri mazākajiem muzeja apmeklētāji par prieku rādīs „oranžos gulbīšus” un „grumbuļainos krokodilīšus”. Pirmo reizi izstādē piedalīsies Jānis Andersons no Siguldas novada ar saviem ražas augļiem. Arī muzeja kafejnīca „Cielava” sastādījusi īpašu ēdienkarti, iekļaujot veselīgo ogu savā piedāvājumā.

Izstādes laikā aicinām visus interesentus apmeklēt izglītojošas lekcijas, kurās ar savu pieredzi dalīsies zinošie Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedri. Lekcijas norisināsies muzeja 6. stāva konferenču zālē:

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas