Festivāls Summer Sound piedāvās plašu aktivitāšu programmuLīdztekus krāšņai muzikālajai programmai festivāls Summer Sound piedāvās plašu aktivitāšu klāstu visai ģimenei.

Festivāls Summer Sound norisināsies jau šajā nedēļas nogalē - 3. un 4. augustā, Liepājas pludmalē. Divu dienu laikā uz festivāla skatuvēm kāps vairāk kā 50 ārzemju un pašmāju mākslinieki. Papildus piesātinātajai muzikālajai programmai, festivāla apmeklētāji varēs izbaudīt daudz un dažādas aktivitātes, sākot no ērtākas nokļūšanas uz festivālu, līdz pat izglītojošām aktivitātēm bērniem un sportiskām aktivitātēm pieaugušajiem.

Festivāla pirmie koncerti norisināsies jau sākot no otrdienas, 31. jūlija, kur uz trīs dažādām skatuvēm Liepājā, trīs vakarus pēc kārtas kāps gan vietējie Liepājas mūziķi, gan citu Latvijas pilsētu pārstāvošie mākslinieki. Ieeja šajos koncertos ir bez maksas.

Lai ērtāk nokļūtu festivālā, sadarbībā ar automobīļu koplietošanas uzņēmumu CarGuru ir izveidots īpašais Summer Sound brauciena tarifs, kurš ļaus ar iznomāto auto no Rīgas uz Liepāju nokļūt par pavisam pievilcīgu cenu, turklāt automašīnu varēs atstā pavisam tuvu festivāla ieejai - VIP stāvvietā. Vairāk informācijas - CarGuru mobilajā lietotnē.

Sadarbībā ar a/s Pasažieru Vilciens tiks rīkoti īpašie Summer Sound vilcienu reisi, 3. augustā: Rīga (14:07) – Liepāja (17:20) un 5. augustā: Liepāja (12:00) – Rīga (15:10).

Savukārt tiem, kuri uz festivālu dodas ar autobusu, autostopiem vai kā citādi un nav vēlmes nest pār pleciem telti, guļammaisu un citas mantas, kurjerdienests DPD piedāvās iespēju mantas no jebkuras vietas Latvijā uz Liepāju nosūtīt bez maksas.

Līdzās jau ierastajai festivāla telšu pilsētiņai, šogad festivāla apmeklētājiem ir iespēja nakšņot Daydreamers telšu viesnīcā.

Festivāla biļetes pret festivāla aprocēm varēs samainīt sākot jau no otrdienas tirdzniecības namā Kurzeme, Liepājā un no trešdienas tirdzniecības centrā Spice, Rīgā. Aproču maiņas punktu darba laiki:
t/n Kurzeme

31.jūlijs 10.00 - 20.00
1.augusts 10.00 - 20.00
2.augusts 10.00 - 20.00
3.augusts 10.00 - 20.00

t/c Spice

1.augusts 10.00 - 21.00
2.augusts 10.00 - 21.00
3.augusts 10.00 - 21.00

Festivāla aproces arī šogad darbosies kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit - http://www.ej.uz/SS18_PIEDAVA

Festivāla jaunākos apmeklētājus priecēs Zinoo Liepāja bērnu zona, kur varēs rast ne tikai izklaidi, bet arī izglītoties un piedalīties dažādos eksperimentos. Bērnu zonā ieeja būs par atsevišķu samaksu.

Tiem, kuri vēlēsies mūzikas baudīšanu papildināt ar citām mākslām, būs iespēja aplūkot Latvijas kino klasikas pērles, aktuālās filmas un Latvijas Kultūras akadēmijas studentu īsfilmas festivāla Summer Sound kino teltī, kura šogad ir atgriezusies festivāla teritorijā.

Aktīvāku izjūtu cienītājus starp pludmali un parku sagaidīs Poligon-1 lāzertaga aktivitāte, kurā droši un nesāpīgi festivāla apmeklētāji varēs sacensties par precīzākā lāzera šāvēja titulu. Bet parkā adrenalīnu varēs noķert kādā no karuseļu atrakcijām.

Sestdienas rīts, kad festivāls ir pieejams bez maksas arī Liepājas iedzīvotājiem un visiem, būs pilns dažādu aktivitāšu - parka zonā pie Aldara skatuves norisināsies eksotisko deju festivāls Vēja fantāzija un uzstāsies improvizācijas teātris Tea Tree.

Sportiski noskaņotiem festivāla apmeklētājiem sestdienas rītā būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā. Lai piedalītos turnīrā būs jāreģistrē sava komanda un jāveic 10 EUR komandas dalības maksa. Reģistrācija norisināsies pie pludmales ieejas festivālā, pulksten 10.00, komandā jābū 3 cilvēkiem, 2 vīriešiem un 1 sievietei un visiem spēlētājiem jābūt sasniegušiem 16 gadu vecumu.

Arī šogad vizuālās mākslas cienītājus festivālā priecēs mākslinieku apvienības DrawOrgy veidotie mākslas darbi. Tiks izstādīti gan pagājušā gadā tapušie, gan reālā laikā festivāla teritorijā taps jauni lielformāta grafiti tehnikā radīti objekti.

Aktuālākajai Summer Sound festivāla un Pilsētas Skatuvju programmai līdzi var sekot Summer Sound oficiālajā aplikācijā, kuru var lejuplādēt Google Play Store un Appstore aplikāciju vietnēs.

Summer Sound festivālā uzstāsies amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs Alle Farben, lietuviešu mūziķis Daddy Was a Milkman, pašmāju Musiqq, Gacho, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Chris Noah, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, Ozols+Tehnikums, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree, Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu - Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks un daudzi citi.

Summer Sound festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas