London Grammar vietā Sweet Spot festivālā uzstāsies KodalineLondon Grammar atcēluši virkni koncertu, tai skaitā Sweet Spot festivālā. Viņu vietā uzstāsies Kodaline.

Sweet Spot festivāls ar lielām skumjām ir spiests paziņot, ka London Grammar slimības dēļ ir atcēluši virkni savu koncertu, tai skaitā arī dalību festivālā. Viņu vietā uz skatuves kāps Kodaline.

London grammar komentē: "Mums ir ļoti skumji, ka esam spiesti atcelt savu uzstāšanos Sweet Spot festivālā un ceram drīzumā rast iespēju uzstāties Igaunijā. Mēs dziļi atvainojamies mūsu faniem.". Festivāla organizatoriem izdevās īsā laikā atrast brīnišķīgu šīs dienas mākslinieku - īru grupu Kodaline.

"Mums ir ļoti, ļoti žēl par radušos situāciju", saka festivāla organizators Anton Must, "Mēs šo informāciju saņēmām tikai ceturtdienas naktī un mums ir no sirds žēl, ka slimības dēļ London Grammar nevarēs ierasties, tomēr mums izdevās ātri atrast aizstājēju - fantastisko Kodaline no Īrijas. Festivālā būs daudz brīnišķīgu mākslinieku, kuri sniegs neaizmirstamus mirkļus."

Kodaline ir Īru pop-rock grupa, zināma ar tādiem hitiem kā "All I want" (vairāk nekā 221 miljons klausījumu Spotify) un "High hopes" (vairāk nekā 94 miljonus klausījumu Spotify). Grupa ir izdevusi 3 studijas albumus vairākus singlus. Grupas dziesmas ir izmantotas vairākās filmās un seriālos, kā, piemēram, "The Vampire Diaries", " The Fault In Our Stars" un "Grey's Anatomy".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas