Filmas “Labirinta skrējējs” trešās daļas notikumi norisināsies pēc gadaKamēr pasaule zinātniskās fantastikas filmas "Labirinta skrējējs" turpinājumu vēl gaida, jau tagad zināms, ka filmai būs turpinājums, kurā notikumi norisināsies pēc vesela gada.

Filma "Labirinta skrējējs" uzņemta pēc rakstnieka Džeimsa Dašnera veidotās triloģijas pirmās grāmatas. Filma, kas pērn iekaroja milzu popularitāti, savu turpinājumu uz kino ekrāniem sagaidīs pēc dažām nedēļām, taču jau tagad tai tiek solīti vērā ņemami panākumi.

Kā jau paredzēts, filmai plānots uzņemt arī trešo daļu, taču kā atklājis režisors Ves Balls, atšķirībā no otrās filmas, trešajā daļā notikumi norisināsies pēc gada, kas, pēc režisora domām piedos filmai lielāku nozīmīgumu.

Filma vēsta par puisi vārdā Tomass, kas pamostas augšup braucošā liftā un viss, ko viņš atceras, ir tikai savs vārds. Kad atveras lifta durvis, Tomass nonāk Klajumā - slēgtā sabiedrībā, kur dzīvo vairāki desmiti viņa vienaudžu. Klajumu ieskauj Labirints - gigantisku sienu mudžeklis, kas katru vakaru aizver savus vārtus. Palikt uz nakti Labirintā nozīmē nāvi. Kopš savas ierašanās dienas Tomass izjūt sevī paaugstinātu interesi par Labirintu - kas gaida aiz tā sienām un varbūt Labirints nav galvenais uzdevums, kurš ir jāatrisina?

Triloģijā galveno lomu atveido aktieris Dilans O'Braiens, kurš popularitāti iekaroja ar lomu seriālā "Pusaugu vilkatis".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas