Septembrī koncertzālē Palladium uzstāsies The HobosPēc divu gadu radošās pauzes, viena no Latvijas spilgtākajām rokgrupām The Hobos izsludina labāko dziesmu koncertu "Best of The Hobos" 18.septembrī plkst. 19:00 koncertzālē Palladium.

Labāko dziesmu koncertā „The Hobos” uzstāsies savā oriģinālajā sastāvā – Rolands Ūdris, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs un Vilnis Krieviņš.

Gandrīz 2 stundu garajā koncertprogrammā tiks iekļauti gan pazīstamākie un iemīļotākie hīti kā Christian (I’m gonna be), Lu Lu, Lost in space un Walk all night, kā arī mazāk zināmas un koncertos nekad nespēlētas dziesmas no visiem 4 grupas albumiem.

The Hobos ir 1999. gada janvārī dibināta latviešu mūzikas grupa. Visi četri grupas dalībnieki nāk no Liepājas, taču savu karjeru grupa sāka Rīgā, pirmo koncertu sniedzot kafejnīcā «Ai karamba», kas mecenātiski atļāva grupai uzstāties, nedodot nekādu atlīdzību.

Pieredzējušākais grupas dalībnieks ir Vilnis Krieviņš, spēlējis gan «Līvos» un «Remix», gan kopā ar Laimu Vaikuli, Igo u.c. projektos, Mārtiņš Burkevics muzicējis kopā gan ar Igo, gan Kasparu Bindemani, gan grupā «Lādezers» u.c., Egons Kronbergs - kopā ar Igo un Kasparu Bindemani, «Iļģiem» un «Skyforger» u.c., bet Rolands ir tā sauktais «ielu bērns» - no 15 gadu vecuma spēlējis kā ielu un krogu muzikants, šai laikā pabijis un priecējis cilvēkus gan Ķīnā, gan Honkongā, Ņujorkā un Indijā; viņš vienīgais nav mācījies mūzikas teoriju un joprojām spēlē pēc savas izjūtas. Ūdrītis rada gan dziesmu tekstus, gan mūziku, bet pārējie grupas biedri to aranžē, saliek akcentus un pilnībā atbild par darbu studijā.

Grupa ir saņēmusi vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko roka albumu (1999., 2001. un 2002. gadā), labāko roka dziesmu (2002. gads, dziesma «Flaying Away»), kā arī Labāko video (2000. gadā, dziesma «Christian (I’m gonna be)»).

Biļetes pieejamas ekase.lv un Biļešu Servisa tirdzniecības vietās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas