Fonofest mēnesi pirms festivāla papildina programmu


Precīzi mēnesi pirms ieejas vārtus 13. jūlijā Uplandos pie Cēsīm vērs jau astotais Fonofest, festivāla organizatori izsludina grupas un dīdžejus, kuri noslēdz festivāla programmu.


Mūzikas un sporta festivāls Fonofest šā gada 13. un 14. jūlijā uz četrām skatuvēm pulcēs 48 grupas un 4 dīdžejus, kopumā pārstāvot divpadsmit valstis. Būtiska festivāla sastāvdaļa vienmēr ir bijuši dīdžeji, kuri rūpējas par dejām līdz agrai rīta stundai, tāpēc šogad Fonofest ballīti savās rokās ņems Egons Reiters, Artis Dvarionas, Arturs Mednis, kā arī Dj duets Rudd & ZZ Alekss ar bungu priekšnesumu.


Tāpat festivālu papildina grupas gan uz galvenās, gan Cēsu Alus skatuves, kopējam mūziķu pulkam pievienojoties tādām apvienībām kā Oranžās Brīvdienas, Funcoolio, Momend, On The Roof, Positive For, El Trio un Pyro Trees. Kā katru gadu, arī šoreiz Fonofest sniedz iespēju jaunajām grupām, kuras redzēsim Red Bull Tourbus skatuves sarakstā – Galaxy Bostons, Smind, Tonick un Crow Mother.


Atgādinām, ka mūzikas un sporta festivāls Fonofest norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas, uz vairākām skatuvēm pulcējot tādus mūziķus kā The Asteroids Galaxy Tour (Dānija), Pērkons, GACHO, Labvēlīgais Tips, Deep Insight (Somija), Satellites LV, Pienvedēja Piedzīvojumi, The Korea (Krievija), ex-Defdump Heartbeat Parade (Luksemburga) un daudzus citus.
Festivālu papildinās arī plašs klāsts sportisko aktivitāšu, tai skaitā volejbola, futbola, skeitborda un skimborda sacīkstes.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas