Gidona Krēmera un Slavas Poluņina kopprojektam “Sniega simfonija” būs papildus izrāde


2013. gada 10. janvārīī notiks Slavas Poluņina un Gidona Krēmera kopprojekts "SnowShow Symphony" ("Sniega Simfonija") ar kamerorķestra "Kremerata Baltica" un Slavas Poluņina trupas piedalīšanos.


Sakarā ar to, ka visas biļetes uz izrādi plkst. 19.00 ir izpārdotās, 10. janvārī plkst. 22.00 notiks papildus izrāde, informē organizatori.


Svinīgi koncerta tērpi, nošu turētāji, čelli, alti, vijoles, lielisko instrumentu dzīvā skaņa līdzās Amati vijolei, uz kuras spēlē viens no mūsdienu izcilākajiem vijolniekiem Gidons Krēmers. Klasiskās un mūsdienu mūzikas krāšņums. Lociņi uzšaujas gaisā savā tieksmē sasniegt visburvīgākās notis, skrien pa stīgām un trīc kā tauriņa spārni…


Un līdzās platmaļu pārāk lielie "spārni", kas līgo kustību taktī un saskan ar pārāk gariem zābakiem. Saburzīti zaļi mēteļi, nokārti sarkani deguni un sejas, kas līdzīgas viena otrai savā bērnišķīgajā izbrīnā. Milzīgas mušas, kas nojauc visu savā ceļā; papīra sniega kaudzes un vētra, no kuras nevienam neizdosies paslēpties. Bet pašā vidū – skumjš un smieklīgs, aizkustinošs un maigs cilvēks dzeltenā kombinezonā kā mazs siltuma punktiņš, kas ir nomaldījies Visumā – viens no slavenākajiem mūsdienu klauniem Slava Poluņins…


Slava Poluņins un Gidons Krēmers – divi lielie mākslinieki, divi fantazētāji, divi īstie dzejnieki, divi drosminieki, kas uzdrošinājās apvienot kopīgajā izrādē tik nesavienojamās mākslas. Viens – iemīlējies mūzikā, otrs – smalki iejuties humorā.


"Humors kā mūzika: tas runā ar mums tieši, aizkustina mūs un mudina apjēgt mūsu īsto dvēseli, kas bieži vien ir aizsegta ar liekulīgām, pretenciozām maskām un vārdiem," reiz teicis Gidons Krēmers.


Uz izrādi biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma! Ieeja bērniem no 9 gadu vecuma. Biļetes var iegādāties Dailes teātra kasēs un "Biļešu paradīzes" tīklā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas