Godalgotais režisors Tarantīno atklāj savus nākotnes plānusDesmit reizes šarma! Kventinam Tarantīno ir lieli plāni viņa nākotnei, pēc tam, kad viņš pabeigs savu desmito filmu.

51 gadu vecais, daudzu balvu ieguvušais rakstnieks un režisors šonedēļ paziņoja, ka grasās doties pensijā pēc tā, kad tiks pabeigta viņa desmitā filma.

“Es neuzskatu, ka vajadzētu palikt uz skatuves tik ilgi, līdz cilvēki jau Tev lūdzās, lai nokāp no tās,” norāda “Atsvabinātais Džango” režisors,  “Man patīk ideja par to, ka pametīšu cilvēkus, liekot viņiem gribēt vēl mazliet. Es tik tiešām esmu pārliecināts, ka filmu režija ir jaunāku vīriešu spēle. Man patīk nabas saites tipa saikne no manas pirmās līdz pēdējai filmai. Es necenšos izsmiet vai aizvainot nevienu, kurš domā citādāk, bet es vēlos pamest filmu pasauli, kamēr vēl esmu uz ko spējīgs.”

“Man patīk, ka manā filmogrāfijā tiks ierakstītas tieši 10 filmas, tādēļ pēc pašreizējā projekta man vēl ir jāuzraksta divas filmas,” atzīmēja Tarantīno, kurš pašlaik stādā pie drāmas žanra filmas. “Mans lēmums nav iekalts akmenī, bet tāds ir plāns”.

“Ja es tikšu līdz desmitajai filmai, izdarīšu labu darbu un neko nesabojāšu, tas izklausās pareizs veids kā beigt vecu karjeru. Ja vēlāk man prātā ienāks kāda laba filma, es nesaku, ka to nedarīšu tikai tāpēc, ka tā paziņoju, bet 10 filmas un viss-  tas izklausās pareizi,” pabeidz režisors.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas