Jānis Stībelis piedāvā jaunu dziesmu “Kad sapņi izbeigsies”Pašmāju dziedātājs Jānis Stībelis klausītājiem nodod savu otro jaunā albuma dziesmu "Kad sapņi izbeigsies".

Pats dziedātājs atzīst, ka jaunā dziesma ir stāsts par to, ka mainoties laikam, cilvēka vecumam, mainās arī viņa sapņi :"13 gados mēs sapņojam un redzam citas lietas, nekā, piemēram, 30 gados. Sapņi nepazūd, tie vienkārši... mainās, bet cauri tam vijas doma, ka ir jauki, ja tu vari ar kādu dalīt šos sapņus, ieceres, kādu kas ir tavs atbalsts mirklī, kad sapņi... izbeidzas!..", stāsta Stībelis.

Runājot par nākotnes plāniem Jānis piebilst: "..Pašlaik norit aktīvs darbs pie jaunā albuma. Ik dienu vairākas stundas pavadām studijā, lai ierakstītu jaunas dziesmas un paralēli tam visam ar "vienu kāju" esam albuma lielajā prezentācijas koncertā, kas būs 21.februārī, Rīgā. Iespējams būs jauns duets, iespējams būs jauns tēls.. Viss ir iespējams, tāpēc sekojiet aktivitātēm manās sociālajās lapās un tiekamies jaunajā albuma prezentācijas koncertā, ko arī es gaidu ar lielu nepacietību, lai saviem klausītājiem nodotu manas jaunās dziesmas, kas būs saulainas, kas būs pozitīvas - dziesmas ar kurām gribu piecelt kājās klausītājus un mesties dejā kopā ar viņiem!.."

Dziesma ierakstīta Elko Music studijā ar skaņu inženieri Gintu Stankeviču priekšgalā. Ierakstā piedalās bundzinieks Miķelis Vīte, Iluta Valtere - papildvokāls, Mārcis Auziņš - ģitāra un pats Jānis Stībelis pie klavierēm.

Dziesmas pirmatskaņojums plašākai auditorijai notiks 22.novembrī, Valmieras kultūras centrā, kur Jānis Stībelis sniegs īpašu jaunā albuma ieskaņas koncertu. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs vai internetā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas