Grupa “100.debija” oficiāli beidz pastāvēt


Deviņdesmitajos gados Latvijā slavenā deju mūzikas grupa "100.debija" oficiāli beigusi pastāvēt. Tā šodien izplatītajā paziņojumā informē grupas dalībnieks.


"Laiks iet. Laiks iet ātri. Nekas nestāv uz vietas.To zina ikviens. Dzimusi 1993.gada 3.jūlijā, grupa 100.Debija 7 gadus aktīvi darbojās komerciālās deju un pop mūzikas lauciņā. Sasniedza visu ko bija varējusi sasniegt tā laika Latvijā un pat mazliet vairāk. Bet kapacitāte tika izsmelta un, iestājoties jaunai tūkstošgadei, 2000.gadā, 100.Debija pārtrauca savu darbību. Pārtrauca uz nenoteiktu laiku. Laiks atsākt tā arī nepienāca. Laiks parādīja, ka atsākt nav vērts. Ir vērts darīt ko citu. Tiekties uz citām virsotnēm, iegūt cita veida zināšanas un pieredzi.


Tiem, kuri izjūt nostaļģiju pēc 90. gadu deju mūzikas, iesaku apmeklēt Agra Semēvica solo koncertus, kuros viņš ar vislabāko sirdsapziņu un godaprātu izpilda vairākus tā laika 100.Debijas hitus. Savukārt man patīk raudzīties nākotnē. Negulēt uz vecajiem lauriem, bet meklēt ko jaunu. Meklēt jaunus izaicinājumus un jaunas virsotnes. Jūtot iekšēju pārliecību par saviem spēkiem, mana iekšējā balss sauc darboties citos, neapgūtos mūzikas laukos. Jo mūzika mani sagūstījusi uz mūžu."


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas