Grupa “Baraka” prezentēs jaunu videoklipu “Lalaik”


Kluba "Artelis" telpās 7. janvārī norisināsies mūsdienu "lounge"s "Baraka" jaunā videoklipa "Lalaik" prezentācijas koncerts.


Savā muzikālajā daiļradē grupa "Baraka" apvieno virtuozitāti, improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas ietekmes, īpaši ietekmējoties no austrumu kultūrām.


"Gaidāmā koncerta programmas dziesmu tekstu pamatā ir vairāk nekā 1000 gadus seni teksti persiešu valodā – sūfiju dzeja. Koncertā varēs atminēt seno tekstu mīklas, bet varēs arī vienkārši ļauties apcerei gan austrumu, gan Eiropas mūzikas pavadījumā. Varam droši apgalvot, ka koncertā jūs gaida neatkārtojama atmosfēra, profesionāls izpildījums un daudz, daudz emociju," teic grupas mūziķi.


Grupa "Baraka" jau daudzus gadus apvieno tikai profesionālus un Latvijā labi pazīstamus mūziķus un improvizācijas meistarus. Kolektīvs daudz uzstājies gan Latvijā, gan Krievijā un citviet.


Grupas skanējumā saplūst taustiņinstrumentu, ģitāru, pūšamo instrumentu un perkusiju partijas ar Devikas Jevsikovas unikālo vokālu.


Biļetes piecu latu vērtībā uz grupas "Baraka" koncertu iespējams iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuserviss.lv. Biļešu skaits ir ierobežots.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas