Grupa “bet bet” publicē pirmo dziesmu no jaunā albuma “Pērļu zvejnieks”Grupa “bet bet”, kura ar plašu koncertu sēriju Latvijas laukos un mazpilsētās, šogad atzīmēja savu 25. pastāvēšanas gadadienu, jubilejas gadu noslēdz ar jaunu dziesmu albumu un koncertu sēriju Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē un Liepājā.

Jaunajā programmā iekļauts 1989. gadā pirmo reizi publicētais Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls “Pērļu zvejnieks” un dziesmu cikls ar Aspazijas vārdiem.

Kā pirmo no albuma dziesmām grupa piedāvā noklausīties dziesmu “Ziemeļblāzmas romance”, kas agrāk kļuva pazīstama operas solista Jāņa Sproģa un Emīla Dārziņa speciālās mūzikas skolas zēnu kora izpildījumā.

Albums “Pērļu zvejnieks” studijā ierakstītos šī gada nogalē, un visu dziesmu ierakstos piedalās Jāzepa Mediņa Rīga 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Koncertu sērija sākas šo svētdien 18. decembrī ar 6 koncertu sēriju mūzikas namā Daile, tam sekos koncerti Rēzeknē, Liepājā un Cēsīs.

Koncerta pirmajā dalā būs klausāmas grupas pašu rakstītās Ziemassvētku oriģināldziesmas, bet koncerta otrajā daļā kopā ar zēnu kori tiks izpildīts maestro Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls “Pērļu zvejnieks”, kā arī dziesmu cikls ar Aspazijas vārdiem.

Visās koncertu norises vietās būs iespējams iegādāties arī jauno CD albumu, kura noformējumā izmantota godalgotā mākslinieces Līgas Ķempes glezna "Puiku dziesma”, kurā attēlots Mediņu zēnu koris. Koncertos Rīgā būs iespēja apskatīt arī gleznas oriģinālu.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas