Grupa “Dzelzs vilks” publicē jaunu singlu “Bīstami vārdi”Klajā nācis grupas "Dzelzs vilks" 25. gadskārtas spilgtāko dziesmu dubultalbums "Dziesmas pilnmēness naktī". Par godu šim notikumam, grupa piedāvā plašākam klausītāju lokam jaunu singlu "Bīstami vārdi", kas iekļauts nule izdotajā izlasē, kā arī aicina fanus uz autogrāfu stundu 2. novembrī, Vecrīgā, mūzikas veikalā "Randoms".

Grupa "Dzelzs vilks", šajā rudenī iesākot svinēt 25. gadskārtu, pirmoreiz grupas vēsturē izdevusi ceturtdaļgadsimta spilgtāko dziesmu izlasi "Dziesmas pilnmēness naktī". Jaunajā dubultalbumā, kas iznācis mūzikas izdevniecības "Upe tuviem un tāliem" paspārnē, apkopotas 25 rokmūzikas kompozīcijas no "Dzelzs vilka" pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Līdzās grupas spilgtākajām kompozīcijām grupa klausītājiem piedāvā arī pilnībā jaunu dziesmu – "Bīstami vārdi". Tās mūzikas un teksta autors ir Juris Kaukulis, skaņas ieraksts tapis skaņu ierakstu studijā "Lauska", ieraksta skaņu režisori ir Juris Kaukulis un Kaspars Bārbals.

Pirms 25 gadiem Mālpilī dibinātā grupa "Dzelzs vilks" ir viena no spēcīgākajām rokgrupām Latvijā. Izdevusi 13 studijas albumus, saņēmusi sešas Mūzikas ierakstu Gada balvas un vairākās balvas nominācijas, kā arī radījusi dziesmas teātra un laikmetīgās dejas izrādēm, "Dzelzs vilks" joprojām ir arī viena no jaudīgākajām pašmāju koncertgrupām. Pēc vairākām sastāva maiņām jau turpat desmit gadu "Dzelzs vilks" kodols ir nemainīgs: vokālists, dziesmu autors un ģitārists Juris Kaukulis, taustiņu meistars Kaspars Tobis, basģitārists Kārlis Alviķis un bundzinieks Mārcis Judzis. Izlasē "Dziesmas pilnmēness naktī" iekļautas arī "Dzelzs vilka" kompozīcijas, kuru ierakstā piedalījušies kādreizējie grupas dalībnieki – basģitārists Armands Butkevičs un bundzinieks Andris Bulvītis.

Izlase "Dziesmas pilnmēness naktī" līdz ar jauno singlu "Bīstami vārdi" jau pieejama tirdzniecībā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas