Grupa Framest izdod jaunu singlu un izziņo Ziemassvētku koncertuLatviešu vokālā grupa Framest, atzīmējot savu 10. pastāvēšanas gadu, izdod singlu "My Town" un aicina uz ikgadējo Ziemassvētku koncertu 10.decembrī, Rīgas kongresu namā.

Šis gads ir īpašs ar to, ka Framest atzīmē savu 10. jubilejas pastāvēšanas gadu, tādēļ programma būs pārsteigumiem pilna. ‘’Ziemassvētku koncertā’’ dzirdēsim ne tikai pazīstamas un visiem iemīļotas Ziemassvētku džeza melodijas, bet arī tādu mūsdienu latviešu komponistu kā Raimonds Pauls, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Jānis Ķirsis un citu radītus jaundarbus, kuri sacerēti tieši grupai Framest.

"Vokālā grupa Framest - tā ir lieliska kombinācija, viņi ir līmenī" uzskata Maestro Raimonds Pauls, kurš ir mūzikas autors vienam no jaundarbiem, kuru klausītāji varēs dzirdēt koncertā līdzās citām, vēl nedzirdētām dziesmām.

Framest jaunākā kompozīcija "My Town" radusies, sadarbojoties grupas dalībniekam Jānim Ķirsim un teksta autorei, ārzemēs dzīvojošajai latviešu dziedātājai Koukie jeb Annijai Zahovskai.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas