Grupa “Klaidonis” publicē dziesmas “Aizvijas ceļš” videoGrupa “Klaidonis”, kuras līderis ir dziedātājs un dziesmu autors Māris Sloka, šovasar intensīvi strādā ierakstu studijā, gatavojot savu 7. studijas albumu, kurš nāks klajā šī gada rudens sākumā. Pirmā no jaunajām albuma dziesmām, kuru iepazinuši klausītāji, ir paša Māra rakstītā “Aizvijas ceļš”, kurai nu ir uzfilmēts arī video, un šodien tas tiek nodots grupas atbalstītāju vērtējumam.

Video veidotāji ir kompānijas "Skybird" operatori Arta Janemane un Zigurds Ziemelis, kurš veica arī montāžas darbus. Klipa piedalās arī Lāsma un Edgars Kozlovski, kuri klipa filmēšanu izmantoja arī lai uzņemtu skaistus ģimenes foto, kurus veidoja fotogrāfs Valdis Kauliņš.

Māris Sloka stāsta: “Filmēšanās notika skaistā Vidzemes jūrmalas priežu mežā un kāpās pie jūras. Pie filmēšanas vietas ar transportu piebraukt nebija iespējams, tāpēc visus instrumentus un filmēšanās ekipējumu nācās stiept pa smilšainu, sakņainu taku vairāk nekā kilometru. Nonākot līdz filmēšanas vietai, bijām pagalam piekusuši un nobristiem apaviem. Bet svaigais jūras gaiss un skaistā daba ātri vien mums atjaunoja spēkus filmēšanai. Paldies Artai, kas mūs pieskatīja un izveidoja jauku video.”

Tuvākajā laikā grupu Klaidonis iespējams klausīties 23. jūnijā “Līgo nakts” pasākumā Vecumnieku estrādē, 28. jūnijā atpūtas centrā „Lido”, 2. jūlijā Latvijas šlāgeraptaujas finālā Ventspilī, 8. jūlijā starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā “Country Island 2016” Ogrē, un, protams, 9.jūlijā starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā Bauskā, kur 1999.gadā arī reiz sākās grupas “Klaidonis” stāsts.

Grupā “Klaidonis” muzicē Māris Sloka (grupas līderis, dziedātājs, mūzikas un tekstu autors), Valdis Rebuks (ģitāra, vokāls), Elmārs Jirgensons (sitamie instrumenti), Vīgants Murelis (ģitāra, stīl-ģitāra (steel-guitar) un Zigmunds Pogulis (taustiņu instrumenti).
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas