Grupa “Musiqq” izdod dziesmu un izsludina koncerttūriGrupa MUSIQQ, ar jauno singlu “Silta Sirds”, izsludina albuma prezentācijas koncertus “Silta Sirds”.

Grupa Musiqq prezentē savu jaunāko singlu “Silta Sirds”, tā aicinot visus viņu mūzikas cienītājus uz savu pirmo akustiskā albuma prezentācijas koncertiem.

Singls “Silta Sirds”, ir kā vēstnesis no Musiqq topošā albuma, ar tādu pašu nosaukumu “Silta Sirds”. Dziesmā piedalās arī populāras mūzikas studija “Aprīļa Pilieni” popgrupa “DoReMi”.

“Dziesma ir sentimentāli patiesa un stāsta par to, ka katrs no mums spēj padarīt pasauli labāku un piepildīt mīļotā cilvēka, radu, draugu un kolēģu ikdienu ar smaidu un pozitīvām emocijām,” saka grupas dalībnieki, Marats un Emīls.

Jaunā dziesma noklausāmā šeit!

Jaunais grupas albums būs akustisks, tā skanējumu veidos 10 dziesmas. Lielākā daļa būs klausītājiem vēl nedzirdētas, tādēļ koncertos būs gan jaunas, gan visiem iemīļotas un zināmas dziesmas, savādākā skanējumā. Albums iznāks oktobra beigās.

“Šis ir izaicinājums, kam jaunam, neaizmirstot veco,” atzīmē grupas dalībnieki.

Kopā ar Musiqq dalībniekiem, Emīlu un Maratu, koncertu akustisko skanējumu realizēs - Uldis Beitiņš (ģitāra), Roberts Rasa (bass), Edgars Jass (taustiņi, ģitāra), Viktors Veselovs (perkusijas), Alex (saksofons) un pavadošā balss - Rūta Dūduma.

Musiqq albuma prezentacijas koncerti notiks :

20.novembris - Valmieras kultūras centrs
2.decembris - Rīga , Pasākumu centrs Splendid Palace
5.decembris - Rēzekne, Latgales vēstniecība "Gors" koncertzāle
12.decembris - Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
16.decembris - Jelgavas Kultūras nams.

Biļetes uz koncertiem, var jau iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas