Grupa “PeR” uzvar Dānijā

Dānijas "ChartBase Taste Awards 2011" divās nominācijās uzvarējuši grupas PeR mūziķi, informē Daiga Eilande, grupas "PeR" menedžere.


Dānijas "ChartBase Taste Awards 2011" puiši atkal ir apsteiguši vairākus slavenus mūzikas izpildītājus un gozējas pirmajā vietā divās nominācijās - Starptautiskais gada hīts un gada grupa.


Jāatzīmē ka nominācijā gada starptautiskā soliste uzvarēja Kailija Minoga.


Līdz ar apsveikumiem un cerību, ka šovasar PeR tiks redzēti Dānijā mūzikas un mākslas festivālā, Dānijas kolēģi cer no PeR sagaidīt jaunas Go Get Up un Disco Superfly stila dziesmas, kas esot pasaules mūzika latviešu puišu izpildījumā.


PeR šo saulaino gadalaiku pavadīs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, kur jau ir devuši savu piekrišanu dalībai mūzikas festivālos, kā arī patreiz PeR cinās par dalību Itālijas Mākslas un mūzikas festivālā "Jazz:re:found 2012", kurš notiek Itālijas pilsētā Vercelli no 21.-24.jūnijam. Festivāla rīkotāji PeR ir izvirzījuši uz skatītāju balsojumu, kur patreiz grupa ieņem līdera pozīcijas aiz sevis atstājot Massive Attack, Sigur Ros, Groove Armada u.c.


Jāatgādina, ka aizvadītais 2011. gads grupas PeR dzīvē iezīmējās ar diezgan lielu ārzemju mūzikas portālu un to veidotāju interesi par mūsu puišiem, par PeR rakstīja Meksikā, Dānijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un pat Brazīlijā.


Kā jau tika rakstīts presē, PeR tika nominēti gan Meksikā, neatkarīgās mūzikas "EWM-Only The Best Music 2011" mūzikas nominācijās, kā labākā gada jaunā grupa un alternatīvais Eiropas video, ar dziesmu Go Get Up, gan Dānijas ChartBase top 10. Tieši Dānijā PeR singls Go Get Up vairākas nedēļas turējās 2 vietā, aiz sevis atstājot tādus mūzikas gigantus kā Maroon5, Pitbull u.c.


Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas