Grupa Ryga un aktrise Ieva Segliņa ierakstījusi dziesmu “Guli tu”Grupa Ryga un aktrise Ieva Segliņa ierakstījusi dziesmu «Guli tu», informēja ierakstu kompānijā Mikrofona ieraksti.

Grupa Ryga līderis Mārcis Judzis pēdējā laikā ir bijis cieši saistīts ar teātra vidi, rakstot mūziku un ar grupu piedaloties Dailes teātra izrādē “Izraidītie”, kā rezultātā 2014. gadā tika realizēta dziesma “Mani vēl”, kuras ierakstā piedalījās Dailes teātra aktrise Ērika Eglija.

Tā kā Mārcis arī visu šo laiku ir turpinājis sadarbību ar teātri, gluži loģiski ir tas, ka tapusi vēl viena dziesma, kuras ierakstā šoreiz piedalās aktrise Ieva Segliņa. Dziesmas “Guli tu” mūzikas un teksta autors ir Mārcis Judzis un dziesmas pirmsākumi meklējami četrus gadus senā vēsturē.

“Šī bija otrā manis paša sacerētā dziesma mūžā. Šī dziesma tika rakstīta kādai īpaši krāsainai un sapņainai ainai izrādei “Izraidītie”. Man šķita, ka ziemas saulgriežu tuvums ir īstais brīdis, kad šo dziesmu publicēt. Šī nav īsti Ziemassvētku dziesma, šis ir mīlestības stāsts, kuram šis ir atbilstošs laiks. Gribu pateikt paldies videoklipa režisorei Laurai Rožkalnei-Ozolai, kura lieliski saprata šīs dziesmas vēstījumu. Paldies arī Dailes teātrim par atvēlētajām telpām un gaismu māksliniekam Kasparam Hercmanim. Bet viskrāsainākie paldies grima māksliniecei Gintai Puiselei un “pūku dāmai” Ingai Dzintarei. Un izmantojot izdevību, vēlos visiem mūsu grupas atbalstītājiem novēlēt priecīgus svētkus,” norāda Mārcis Judzis.

Ieva Segliņa stāsta: “Dziesma ļaus katram sajust to, ko visvairāk gribēsies, bet der atcerēties, ka mēs varam būt ļoti dažādi, dīvaini vai pat smieklīgi, galvenais ir stipri mīlēt… Tad arī kopīgi nogulēti Ziemassvētki, var būt īpaši, priecīgi un balti. Man ir bijis tas gods būt blakus brīdī, kad grupa RYGA piedzima un sāka veidoties par kaut ko radošu, enerģijas pilnu un atšķirīgu no visiem. Tas notika iestudējot Dailes teātra izrādi “Izraidītie”. Arī dziesma “Guli tu” ir no izrādes, kas padara šo sadarbību vēl svarīgāku un īpašāku man.”
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas