Plāno uzņemt jaunas franšīzes “Bada spēles” daļasASV kinostudijas “Lionsgate” priekšsēdētāja vietnieks Maikls Burns atklāja, ka studija pēta, kā uzņemt jaunas “Bada spēļu” franšīzes filmas.

Burns otrdien paziņoja, ka franšīze “dzīvos vēl un vēl”, taču nesniedza konkrētu informāciju par to, kādā veidā tas varētu notikt.

“Lionsgate” pārstāvis atzīmēja, ka pirmās divas “Bada spēļu” daļas ietvēra arēnas, kur notika 74. un 75. Bada spēļu sacensības. Pēdējās divās daļās arēnu nebija, kas “jaunākajiem faniem ļoti pietrūka”.

“Ja mēs uzņemsim jaunas filmas, tie būs stāsti, kas norisināsies pirms pirmās grāmatas daļas un, protams, ietvers arēnas,” viņš piebilda.

Izņemot Burnsa komentārus, “Lionsgate” nav oficiāli paziņojis, ka uzņems jaunas filmas, kuru iepriekšējās daļas balstījās uz Sūzenas Kolinsas triloģijas romānu.

“Neatkarīgi no tā, kādus papildinājumus mēs vēlamies “Bada spēlēm” uzņemt, mūsu nodoms nav slavināt vardarbību, aizrautīgi attēlojot arēnas stāstus, bet gan turpināt Sūzenas Kolinsas kara teorijas jēdziena izpēti,” piebilda Burns.

Skaidrs, ka jaunākajās daļās nebūs pašreizējo “Bada spēļu” galvenā varone Katnisa, kuru attēlo Dženifera Lorensa. Visdrīzāk jaunajās filmās tiks attēlotas iepriekšējās jauniešu cīņas par izdzīvošanu “Bada spēļu” arēnās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas