Hitu karaļi “Bermudu Divstūris” jautrā ballīte prezentē albumu26. maija pēcpusdienā, kokteiļu bārā “Minox” brīvā un jautrā noskaņā tika aizvadīta hitu karaļu - grupas “Bermudu Divstūris” jaunā albuma “Vidēji Glīts” prezentācijas ballīte.

Grupas albuma “Vidēji Glīts” atklāšanas pasākums tika aizvadīts Jaunās Teikas kvartāla elegantajā kokteiļu bārā “Minox” grupas tuvāko draugu un atbalstītāju lokā. Vakara ietvaros viesiem bija iespēja ielūkoties gaidāmā koncerta repertuārā, piedzīvojot gan albuma jaunāko dziesmu pirmatskaņojumu, gan iegriežot ņipru ballīti kopā ar fanu atzinību jau iemantojušiem hitiem. Tāpat viesi tika pārsteigti ar īpašu deju performanci kopā ar leģendāro skatuves dīvu Olgu Rajecku, izpildot albuma tituldziesmu “Vidēji Glīts”, pēc tam sekojot arī dziesmas asprātīgā videoklipa pirmizrādei klātienē.

Grupu sveikt un kopīgi līksmot ballītē bija ieradušies “Bermudu Divstūra” draugi - grupas “Auļi” dalībnieki, ar kuriem kopā tapusi par šīs vasaras kāzu himna nodevētā dziesma “Līgava”. Tāpat arī grupas “Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš, ar kura dalību albumā tapusi dziesma “Bārl ar dzīvi nekaulē”. Tāpat viesu vidū bija arī radio “Star FM” ētera personības Maija Rozīte - Krištopane un Mārlis Grigalis ar atvasēm, radio “SWH” rīta raidījuma vadītāja Sanda Dejus kopā ar meitu Dārtu, radio “EHR” komanda, horeogrāfe un dejotāja Baiba Klints, dziedātāja Rūta Dūduma - Ķirse, jaunā dziedātāja Palú un citi.

Pasākuma noslēgumā grupu sniedza autogrāfus, tapa kopbildes un viesi turpināja baudīt pasākumu ar sarunām neformālā gaisotnē.

Albums “Vidēji Glīts” jau no šodienas ir pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, Apple Music u.c.. Savukārt diska formātā albumu būs iespējams iegādāties tikai koncerttūres laikā ierobežotā daudzumā.

Grupa koncerttūri aizvadīs deviņās Latvijas pilsētās, piedāvājot enerģisku un neaizmirstamu koncertšovu, uzlādējot tā apmeklētājus visām vasaras ballītēm. Pirmo koncertšovu grupa aizvadīs jau nākampiektdien, 3. jūnijā Liepājā, turpinot tūri arī citās Latvijas pilsētās:
• 5. jūnijā Rojā, Rojas Brīvdabas estrādē;
• 10. jūnijā Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”;
• 11. jūnijā Rēzeknē, Raiņa parka estrādē;
• 18. jūnijā Alūksnē, Pilssalas estrādē;
• 9. jūlijā Daugavpilī, Daugavpils cietokšņa “Inženieru arsenāla” pagalms;
• 10. jūlijā Siguldā, Siguldas pilsdrupu estrādē
• 26. augustā Grobiņā, Grobiņas skolas stadionā;
• 3. septembrī Rīgā, Andrejostas republikā.

Biļetes ierobežotā skaitā iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas