Huaresas mērs mudina boikotēt Holivudas filmu “Sicario: Narkokarš”Meksikas pilsētas Huaresas mērs aicinājis aizliegt asa sižeta trilleri "Sicario: Narkokarš", jo tā bojājot pilsētas reputāciju.

Mērs pauž, ka filmā pilsēta attēlota diezgan negatīvā gaismā un šomēnes aptuveni 30 vietējie iedzīvotāji pie robežas ar ASV pilsētu Elpaso sarīkoja protesta akciju, kuras laikā dalībnieki turēja rokās plakātus ar uzrakstu "Mēs neesam pasūtījuma slepkavas".

Huaresas mērs norāda, ka pilsētas reputāciju cenšas atjaunot vesela cilvēku kopiena, taču filmā šī vieta attēlotā kā viena no bīstamākajām pilsētām pasaulē, kas nemaz neatbilst patiesībai. Viņaprāt filma ir iznākusi tieši brīdī, kad pilsēta sākusi piedzīvot pozitīvas pārmaiņas un tagad līdz ar kinolentes izrādīšanu tas tiek grauts.

Tiek norādīts, ka filmas dēļ kritās gan tūristu skaits, gan iespējamo investoru interese.

Filma stāsta par vienu no pasaules bīstamākajām vietām. Pēc brutālas operācijas ideālistiska FIB aģente Keita (Emīlija Blanta) tiek pievienota elitārai, bet slepenai vienībai, kuras uzdevums ir iznīcināt Meksikas narkokarteli reizi pār visām reizēm. Nonākusi vienībā, kuru vada harizmātiskais Mets (Džošs Brolins) un noslēpumainais Alehandro (Benisio del Toro), Keita saprot, ka nekas nav tā, kā izskatās, un uzticēties nedrīkst nevienam...

Tā ar lieliskiem panākumiem debitējusi ārvalstu kinoteātros un labu sniegumu uzrādījusi arī Latvijā, kur uz kino ekrāniem redzama no 18. septembra.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas