Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā “Dubulto dumpinieku vakaru”Otrdien, 13.10., plkst. 19:00 festivāls "Spektrs" sadarbībā ar kinoteātri “Splendid Palace” piedāvā “Dubulto dumpinieku vakaru”, servējot divas filmas, kurās centrā būs protagonists, kas pārkāps noteikumus un spiedīs gāzes pedāli grīdā, lai trauktos pa dzīves autostrādi pilnā jaudā - mūsdienu kulta filmu “Draivs” un triptihā veidotu kriminālfilmu “Ņujorkas ēnā”. Filmu vienojošais elements ir aktieris Raiens Goslings, kurš ir mūsdienu Džeimsa Dīna reinkarnācija, proti, viņš ir dumpinieks, bet šoreiz - ar iemeslu.

Vakaru plkst. 19:00 iesāks filma “Draivs”, kuru novērtējuši kritiķi, skatītāji un arī Kannu kinofestivāls, piešķirot dāņu režisoram Nikolasam Vindingam Refnam Zelta palmas zaru par labāko režiju. Kinokritiķe Dita Rietuma pauž, ka "filma "Draivs" apvieno spēcīga žanra produkta kvalitātes ar atzīstamām autorības iezīmēm". Savukārt 21:00 pienāks mirklis, kad Dereka Siānfrisa drosmīgais kinodarbs “Ņujorkas ēnā” pētīs pēctecības nesaraujamo asins saiti starp tēviem un dēliem.

Pirms abām filmām ievadvārdus teiks "Spektrs" veidotāji un kinoblogeri Sergejs Musatovs un Sergejs Timoņins.

Ieeja uz “Dubultā dumpinieku vakara” filmām "Draivs" un "Ņujorkas ēnā" - 7.00 eiro. Biļetes nav iespējams iegādāties atsevišķi!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas