IGO un komponista Valta Pūces koncertuzvedums “ZEME”


28. augustā plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē ar jauno koncertuzvedumu „ZEME” savus mūzikas cienītājus priecēs Igo, informēja koncerta organizatori.


Pirms diviem gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dabas stihiju cikla „Uguns. Zeme. Ūdens. Gaiss” pirmais projekts „UGUNS”, kuru ar dzejas, mūzikas, kā arī vizuālās mākslas palīdzību un savu mītisko stāstu par pasauli veidoja Igo. Šīs vasaras nogalē Igo saviem klausītājiem piedāvā četru dabas stihiju cikla otro muzikālo projektu „ZEME”, kas tiek veidots ar dziedātāja, mūziķa un daudzpusīgā mākslinieka Igo radītu dzeju, komponista Valta Pūces oriģinālmūziku un mākslinieces Gitas Straustiņas video projekcijām. Jaunās koncertprogrammas „ZEME” pirmajā daļā Igo ar mūziķiem atskaņos skaņdarbus, kuri ir veltīti zemes tēmai, savukārt koncerta otrajā daļā skanēs skaņdarbi no cikla „UGUNS” un Igo zelta repertuāra.


Igo projektā „ZEME” uzstāsies kopā ar plašu mūziķu un viesmākslinieku sastāvu - Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu, Dailes teātra aktieri un režisoru Juri Strengu, dziedātāju Ievu Kerēvicu, komponistiem Valtu Pūci un Jāni Strazdu, Andra Veismaņa stīgu kvartetu, flautistu Andi Klučnieku, saksofonistu Zinti Žvartu, elektroduetu „Das IST”, mūzikas dizaineru Andri Indānu, mūsdienu deju grupu „Buras”, kā arī IGO pavadošo grupu - Juri Kristonu, Reini Ozoliņu, Ivaru Jercumu, Armandu Alksni, Kasparu Kurdeko un citiem.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas