Ilmārs Šterns un Lauma Kazaka aicina uz akustisku koncertu kafejnīcā „AntiCafe”3. septembrī plkst. 20:00 draudzīgajā kafejnīcā „AntiCafe” uzstāsies duets „ Human Nature – Cilvēka dabā”.

“Human Nature - Cilvēka Dabā” – Ilmāra Šterna balss Pop, R&B, Jazz noskaņās kopā ar Laumas Kazakas akustiskās ģitāras spēli. Projekts “Human Nature - Cilvēka Dabā” ataino cilvēka ķermeņa valodu, kā arī rīcības vai īpašības, kas ir cilvēka dabā. Koncertā skanēs Ilmāra Šterna oriģinālmūzika.

Ilmārs Šterns ir mūsdienu ritma mūzikas dziedātājs un komponists. Veidojis vairākus projektus -  „Sketch For A New Page”, „Kalendāru ārijas”, „365 dienas” u.c. Uzstājies uz dažādām skatuvēm, viena no tām – Arēna Rīga kopā ar Vanesu Meju, kā arī sadarbojies ar vairākiem Latvijā un ārzemēs atzītiem māksliniekiem, piemēram, Valters Frīdenbergs, Inga Bērziņa, Filips Hamiltons u.c.

Kas ir AntiCafe? Tā ir vieta, kur maksā tikai par šeit pavadīto laiku. Tā ir jaunas koncepcijas kafejnīca, kur var baudīt aromātisku kafiju un citus dzērienus bez maksas.

Ko var darīt AntiCafe? Produktīvi strādāt vienatnē vai ērti noturēt darba tikšanos. Jūsu rīcībā ir ātrs interneta pieslēgums, datori, kancelejas preces, printeris un skeneris. Mīkstos dīvānos un pievilcīgā interjerā pavadīt romantisku satikšanos, neuztraucoties par rēķina summu vakara nobeigumā, jo AntiCafe dzērieni un atspirdzinājumi iekļauti cenā par uzturēšanās laiku. Tikties mazākā vai lielākā draugu vai kolēģu lokā; spēlēt klusas, trokšņainas vai galda spēles. Iepazīties, satikties un būt kopā klātienē. Un, protams, baudīt koncertus, lekcijas un citus pasākumus

Pasākuma ieejas maksa 3 eiro, tēja un kāds našķis iekļauts cenā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas