Latvijā uzstāsies elektroniskās mūzikas mākslinieks – Deivids GetaTas ir noticis - 17. oktobrī Latvijā uzstāsies franču dīdžejs un producents Deivids Geta ar pavisam jaunu un aizraujošu šovu, informē pasākumu rīkotāji «L Tips Agency».

Deivida Getas uzstāšanās solās būt pārsteidzoša, piedāvājot aizraujošu gaismu, skaņas un pirotehnikas šovu.

Jaunākais Deivida Getas hits «Lovers on the Sun» ierindojas pirmajā vietā daudzos dziesmu topos. Nesen dziesma «Lovers On The Sun» atnesusi jaunu panākumu franču dīdžejam, proti, singls piekto reizi izvirza Getu kā numur viens mākslinieku britu salās. Pirmo reizi māksliniekam tas izdevās 2008. gadā ar hītu «When Love Takes Over», kam sekoja vairākas pirmās vietas ar dziesmām  «Gettin' Over You», «Sexy Bitch» un «Titanium».

Karjeras laikā pārdoti vairāk nekā 8 miljoni Deivida Getas albumu un saņemtas 5 «Grammy» nominācijas. Tāpat kā mūzikas produkcets mākslinieks ir strādājis ar tādām zvaigznēm kā Madona, Riana, Lady Gaga, Snoop Dog un Usher utt.

Biļešu serviss (www.bilesuserviss.lv) reģistrētajiem lietotājiem biļešu iepriekšpārdošana uz šovu sāksies naktī uz 3.septembri plkst. 00:00. Savukārt publiskā pārdošana sāksies diennakti vēlāk - 4. septembra pusnaktī. Pirmās 5000 biļetes nopērkamas tikai par €39. Tāpat būs iespējams iegādāties biļetes VIP zonā par €59.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas