Īsfilmu festivāla 2Annas noslēguma skate

Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS pēc Latvijas tūres atgriežas mājās ar noslēguma skati kinoteātrī KSuns 3. janvārī 19:00!

Festivāla Latvijas tūre jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju, arvien apzinot un meklējot pēc lieliska kino kārus cilvēkus, un ar šo īpašo notikumu - “2ANNU Projektora” tūri Latvijas lielākajās pilsētās Latvijas reģionu iedzīvotāji iepazīstināti ar kino, kas krietni atšķiras no pamatstraumes komerciālo filmu masu vairuma, piedāvājot jaunāko, svaigāko, un izcilāko no jauno kino režisoru veiktā pasaules, Eiropas, un Latvijas kino.

Novembra- decembra periodā 2ANNU Projektors viesojies Liepājā, Siguldā, Daugavpilī un Valmierā, un noslēgumā 2ANNAS atgriežas Rīgas kinoteātrī KSuns, lai vēlreiz izrādītu ar skaļiem smiekliem uzņemtās astoņas humorpilnās, ironiskās, sirsnīgās komēdijas, kurās spilgti izpaužas jauno autoru pasaules redzējums.

Neparasts sekss trijatā, kaislības ap importa ledusskapi 1990. gadu Lietuvā, no narkotikām un sievietēm atkarīgi roboti, romatisks randiņš kapsētā…

Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS ir neatkarīgs kino un audiovizuālās mākslas festivāls, kas jau kopš 1996. gada katra maija pēdējā nedēļā iepazīstina skatītājus ar inovatīviem vizuālās komunikācijas veidiem visā pasaulē.

“2ANNU Projektors” ir regulāras īsfilmu programmas, kas tiek demonstrētas ārpus festivāla gada centrālā notikuma ietvariem, izrādot Latvijas, Baltijas, un Eiropas režisoru kino. Skates guvušas ievērojamu popularitāti, piesaistīta mediju un sabiedrības uzmanība, tās kopumā apmeklējuši simtiem skatītāju.

Avots: www.rigarulle.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas