Ivo Fomins publicē dziesmas „Nekas jau nebeidzas” videoklipuLiepājnieks Ivo Fomins, kurš pašlaik intensīvi strādā pie sava jaunā ierakstu albuma, nodod skatītājiem un klausītājiem savu jaunāko veikumu, aktuālā singla „Nekas jau nebeidzas” video.

„ Mēs nebijām plānojuši lielbudžeta video ar dekorācijām. Gribējās piefiksēt sajūtas, kādas bija ierakstot šo dziesmu studijā. Man šķiet, ka tas mums ir izdevies,” saka Ivo Fomins.

Vienkāršā video autors, operators un montētājs ir liepājnieks un ierakstu studijas vadītājs Ivars Sudmalis pie kura ierakstīts arī šīs dziesmas audio. Gala miksu veicis Jānis Kalve „Labo ierakstu studijā”.

Dziesma „Nekas jau nebeidzas” pašlaik ir noguldīta „Muzikālajā bankā” un klausītāji par to varēs sākt balsot jau pavisam drīz. Ivo iepriekšējais singls „Mans ceļš” ieguva mūziķu balvu „Muzikālajā bankā”, bet klausītāji to bija ierindojuši augstajā, piektajā pozīcijā. Tikmēr, dziesma jau pabijusi Radio SWH Top 20 pirmajā pozīcijā un pašlaik ir dziesma #5.

Jaunākais Ivo Fomina studijas albums plānots vēl šī gada pavasarī, kad plānota arī dziedātāja akustisko koncertu sērija Latvijā un Lielbritānijā. Ar šo dziesmu Ivo, kā īpašais viesis, startēs arī „Zelta Mikrofons 2014” apbalvošanas koncertceremonijā.

„Mana un manas grupas biedru galvas ir pilnas ar jaunām idejām un mēs ar nepacietību gaidām izdevību tās realizēt. Jūtu sevī vēl daudz spēku radīt jaunas dziesmas un sniegt koncertus. Par koncertiem šogad esmu īpaši piedomājis, un manā akustisko koncertu sērijā jums būs iespēja dzirdēt tādas manu populārāko dziesmu versijas, kādas nekad agrāk jūs nebūsiet dzirdējuši. Nekas jau nebeidzas, viss tikai sākas," stāsta dziedātājs.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas