Izaicini sevi un pārspēj pārējos autofotorientēšanās sacensībās „Lemesele 2012”


Autofotoorientēšanās braucienam „Lemesele 2012” jau ir pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 96 ekipāžas, tādējādi pārspējot visus iepriekšējos šo sacensību rekordus pēdējo 4 gadu laikā.


Arī Tu vēl vari paspēt pieteikties dalībai aizraujošajās autofotorientēšanās sacensībās „Lemesele 2012”, kas norisināsies uzreiz pēc Lieldienām – 14.aprīlī.


Kā vienmēr, mēs liksim braukt, meklēt, varbūt nedaudz paskriet, izdarīt kādu labu darbu un, protams, saņemt kārtīgu veselīga adrenalīna devu.


Par īpašajiem uzdevumiem un balvām dalībniekiem būs parūpējušies - viesu nams „Kosīši”, „Kapteiņu Osta”, bioloģiskā saimniecība „Lielkalni”, Minhauzena muzejs un krogs „Minhauzens pie Bocmaņa”.


Brauciena dalībniekiem būs iespēja apskatīt arī neparasto Mazsalacas novada muzeja Dzimtkoku un 1300 rotaļu-suvenīru peļu māju un viesu nama „Stārķa ligzda” unikālo stārķu ekspozīciju, kā arī pašiem piedalīties šo kolekciju papildināšanā.


Pasākuma plāns sestdien, 14.aprīlī
09:30 – 10:15 dalībnieku ierašanās, reģistrācija
10:30 dalībnieku sapulce
11:00 pirmā auto starts
19:00 pirmā auto finišs


Starts - traktierī/viesnīcā "Pernigele".
Finišs - kempinga "Rakari" krogā.


Tiem, kam vēl ne reizi nav bijis "āķis lūpā", iesakām izlasīt dalībnieku atsaukmes, apskatīt foto/video sadaļu, izlasīt nolikumu un reģistrēties braucienam sacensību mājaslapā www.autofotoorientesanas.lv


Pasteidzies, dalībnieku skaits ir ierobežots!


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas