“Izgaršo Latviju” kopā ar Kristapu Rasimu raidījuma jaunajā sezonāNākamnedēļ, 5. februārī, pl. 19.20 TV3 un Go3 skatītāji aicināti mesties jaunos garšu piedzīvojumos raidījuma "Izgaršo Latviju" sestajā sezonā. Arī šī pavasara sezonā iemīļotais aktieris un Latvijas garšu izzinātājs Kristaps Rasims kopā ar Rimi gardēžiem turpinās meklēt un atklāt dažādus pašmāju produktus visā Latvijā.

Raidījuma "Izgaršo Latviju" jau sestajā sezonā aktieris Kristaps Rasims kopā ar Rimi gardēžiem dosies Latvijas garšu bagātību meklējumos, atklājot jaunus produktus un parādot tos skatītājiem. Raidījuma recepte paliek nemainīga – skatītāji tiks iepazīstināti ar Latvijas pārtikas preču ražotājiem un viņu ražoto produkciju, turklāt ikvienam būs iespēja ielūkoties ražošanas procesa aizkulisēs – tur, kur parasti nepiederošas personas netiek ielaistas. Uzzināsim uzņēmumu vadītāju raibos dzīvesstāstus un kopā ar Rimi gardēžiem atklāsim unikālas receptes, iedvesmojot skatītājus nebijušiem garšas piedzīvojumiem arī savā virtuvē.

"Jā, mēs esam maza valsts, mums nav dārgu derīgo izrakteņu, bet mums ir nenovērtējami un uzņēmīgi cilvēki, kuri ar savu neatlaidību spēj saražot garšīgus un pats galvenais kvalitatīvus produktus, ar ko iepriecināt garšu kārpiņas. Un, pateicoties spītībai un uzņēmībai, ar šiem produktiem viņi arī iekaro pasaules tirgus un labāko šefpavāru virtuves. Tas ir paradokss, ka bieži vien mūsu produkciju pazīst labākie pasaules restorāni un lielas veikalu ķēdes, bet mēs paši par to neko nezinām. Tāpēc arī mēs vēlamies parādīt mūsu ražotājus, viņu produkciju un, pateicoties Rimi gardēžu meistarībai, arī atklāt vienkāršas, bet vienlaikus arī gardas receptes, ko pašiem pamēģināt savās virtuvēs," atzīst raidījuma vadītājs Kristaps Rasims.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas