Seriāls “Nebaidies ne no kā” tiek nodots TV3 skatītāju vērtējumamNākamnedēļ, 3. februārī, savu televīzijas pirmizrādi piedzīvos Go3 oriģinālseriāls "Nebaidies ne no kā", kas balstīts uz notikumiem, kas aprakstīti skandalozā narkokurjera Rolanda Priverta grāmatā ar tādu pašu nosaukumu. Andreja Ēķa režisētais, spriedzes pilnais seriāls būs skatāms ceturtdienu vakaros pl. 22.05 kanālā TV3.

"Nebaidies ne no kā" ir pirmais Latvijā veidotais mākslas seriāls par narkobiznesa aizkulisēm, iedvesmojoties no 90. gados atpazīstamā narkokurjera Rolanda Priverta autobiogrāfiskās grāmatas "Nebaidies ne no kā". Seriālā tiek atspoguļotas grāmatā aprakstītās ainas, kurās autors nebaidās stāstīt par dažādām nelikumībām, ko savā dzīvē ir paveicis, kā arī skarbo pieredzi cietumos, kur pavadījis 18 gadus no savas dzīves.

Laupīšanas, spekulācijas ar valūtām, narkotikas un paralēli tam nodevība, meli, viltus solījumi, savstarpējā izrēķināšanās un izpostītas dzīves – tā ir tikai daļa no seriālā apspēlētajām tēmām. Neskatoties uz visai kriminālo sižetisko līniju, seriālā caurvijas mūžīgais stāsts par mīlestību, kas galvenā varoņa izvēļu dēļ tiek pakļauta dažādiem pārbaudījumiem.

"Lai gan pasaulē popularitāti iemantojuši seriāli par narkobiznesu, tomēr tie šķiet kā "mežonīgās pasaules pasakas". Žanra popularitāte ļauj mums veiksmīgi parādīt, ka šāda, "paralēlā pasaule" patiesībā ir arī Latvijā. "Nebaidies ne no kā" caur viena cilvēka prizmu demonstrē laiku Latvijas vēsturē, par kuru līdz šim atklāti runājis tikai retais," norāda seriāla režisors Andrejs Ēķis.

Seriālā galvenā loma ir uzticēta Latvijas Nacionālā teātra aktierim Kasparam Dumburam, kurš meistarīgi atveido Rolandu Privertu. Režisors ir gandarīts, ka aktieris viņam uzticējies un ar savu lomu ir apmierināts, turklāt tā Kasparam ļāvusi iepazīst sevi no citas šķautnes. Seriālā uzmirdz arī tādi iemīļoti aktieri kā Dita Lūriņa, Mārtiņš Počs, Imants Strads, Mārtiņš Upenieks, Baiba Broka, Sanda Didžus un daudzi citi.

"Ikviens, kurš nonācis saskarsmē ar galveno varoni, ir iekļuvis pamatīgā adrenalīna virpulī. Šī vide ir kā krievu rulete. Taču – šī aptvere ir pilna! Un ir tikai viens jautājums – kad tā izšaus? Šeit žēlots netiek neviens – bizness, kur katrs iesaistītais ir pakļauts riskam," tā seriāla galvenās lomas atveidotājs Kaspars Dumburs.

Skaties spriedzes pilno seriālu "Nebaidies ne no kā" jau no 3. februāra ceturtdienās pl. 22.05 kanālā TV3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas