Izsludināts papildu dienas koncerts “Ziemassvētku prelūdija”Viena no visskaistākajiem pirmsziemassvētku laika kultūras notikumiem Rīgā - koncerta “Ziemassvētku prelūdija” – organizatori informē, ka piepildot neskaitāmus klausītāju lūgumus 17.decembrī plkst. 15:00 Doma baznīcā notiks papildu dienas koncerts.

“Ziemassvētku prelūdijā” kopā ar operas dīvu Inesi Galanti piedalīsies izcili Latvijas mūziķi: pasaulē populārais komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs, pianists – virtuozs Andrejs Osokins, jaunie, talantīgie LNO solisti – tenors Artjoms Safronovs un soprāns Viktorija Pakalniece, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī spoži, talantīgi jaunie mūziķi, konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti – pianiste Marija Mišela Jaunzeme, vijolnieks Andrejs Jegorovs, čelliste Katrīna Anna Rando, pianists Daniils Mickevičs un citi.

“Man ir ļoti patīkami, ka mūsu Ziemassvētku koncerts Latvijas klausītājiem ir kļuvis par brīnišķīgu tradīciju, gaidītu un svarīgu notikumu. Mēs esam laimīgi, daloties ar skatītājiem ar mīlestību, siltumu, diženas un mūžīgas mūzikas skanējumu. Nāciet sajust īpašo, neizstāstāmo burvības un mīlestības atmosfēru, kas Doma baznīcā valda pirms Ziemassvētkiem,” aicina Inese Galante.

Koncerta dalībnieku meistarīgā izpildījumā skanēs publikas iecienītie pasaules dižāko komponistu kanoniskie Ziemassvētku skaņdarbi, bet pasākumam neatkārtojamu svētku noskaņojumu piešķirs īpašais gaismas noformējums Doma baznīcā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas