Izstāde “Slava Ukrainai! Varoņiem slava!” no Rīgas ceļo uz LiepājuNo sestdienas, 28. maija, fotogrāfiju izstāde “Slava Ukrainai! Varoņiem slava!” maina savu atrašanās vietu – turpmāk tā būs apskatāma Liepājā, Jūrmalas parkā.

No Rīgas uz Liepāju pārvietotajā izstādē līdz pat 6. jūnijam būs izvietoti 16 četru plakņu stendi ar lielformāta fotogrāfijām un informāciju par karu Ukrainā. Visas fotogrāfijas ir rūpīgi atlasītas un iegādātas no starptautiskām ziņu aģentūrām Eiropā. Izstādes kurators ir fotogrāfs Ilmārs Znotiņš.

Izstāde ir veidota, atsaucoties pilsoņu iniciatīvai “Izveidot fotoizstādi Uzvaras parkā par Krievijas veiktā kara postījumiem Ukrainā” platformā ManaBalss.lv. Tā iepriekš bija skatāma galvaspilsētā, Uzvaras parkā pie padomju pieminekļa, tad tika pārvietota uz laukumu pie Rīgas Kongresu nama.

Lai paustu atbalstu Ukrainai saistībā ar Krievijas iebrukumu, sniegtu sabiedrībai objektīvu informāciju un veicinātu kopējo izpratni par demokrātiju un brīvību, aicinām apmeklēt fotogrāfiju izstādi “Slava Ukrainai! Varoņiem slava!”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas