Jaņa Rozentāla Mākslas skolas izstāde “Elektriķis satiek mākslu”No š. g. 15. novembra līdz 31. decembrim gaismu salonā “Baltik Elektro Gaisma” Mūkusalas ielā 25 būs iespēja apskatīt mākslas darbu izstādi “Elektriķis satiek mākslu”

Izstāde tapusi, Baltijas Elektro Sabiedrībai sadarbojoties ar Profesionālās izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskola” struktūrvienību “Jaņa Rozentāla Mākslas skola”.

2020. gada rudenī izglītības iestāde no projekta atbalstītājiem (Eaton, Sigify, Jung, OBO Bettermann, Wago un Ledvance) saņēma dažādus ar elektroinženieriju saistītus priekšmetus, kas pedagogu uzstādījumos gleznošanas un kompozīcijas stundās ieguva savu māksliniecisko nospiedumu.

Darbi ir gleznoti uz kartona, audekla un saplākšņa, izmantojot eļļas krāsas. Daudzi darbi ir jauniešu iztēles radīti, kur minētie objekti ir personificēti vai balstīti fantāzijā. Skolas mākslas mācību priekšmetos paralēli klasisko gleznošanas pamatprasmju apguvei jaunieši var brīvi izpausties dažādos žanros un tehnikās.

Profesionālās izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskola” struktūrvienība “Jaņa Rozentāla Mākslas skola” ir atvērta jaunām sadarbības iespējām un jaunai pieredzei, jo tikai praksē un izaicinājumos mūsu skolas izglītojamie var pilnveidot un noslīpēt savu talantu, lai nākotnē bagātinātu Latvijas mākslinieku rindas.

Izstādi klātienē varēs apskatīt, uzrādot sadarbspējīgu Covid19 sertifikātu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas