Janvārī Rīgas ielas rotās Māra Subača apsveikums pilsētniekiem

Ir paziņoti ielu reklāmas konkursa Clear Challenge rezultāti. Izšķiroties starp festivāla Positivus un projekta Mans Doms jaunā gada apsveikumu, par labāko žūrija atzina Mans Doms.
Lai profesionāli izvērtētu konkura dalībniekus tika pieaicināti atzīti savas jomas pārstāvi - reklāmists Zigurds Zaķis, dizainers Kirils Kirasirovs, LMA dizaina nodaļas profesore Barbara Ābele u.c.
„Uzvarēt vienmēr ir patīkami. Es ļoti ticu skatam no malas. Tas, ko es domāju zīmējot bildi, varbūt ir manas personiskās iedomas, bet, ja tas kādam no malas patīk, es esmu trāpijis kādā realitātē. Varbūt to var nosaukt par Dievu, kas ir visapkārt, tāpēc man tas ir savienojams ar ziedojumu vākšanu baznīcas atjaunošanai un Ziemassvētkiem. Es ar prieku izdaru kaut ko baznīcai un manai dzimtajai pilsētai Rīgai, kuru es mīlu,” gandarīts par profesionālās žurijas atzinumu, raksta mākslinieks Māris Subačs.
Janvārī Rīgas ielas rotās Māra Subača divu nedēļu garumā viņa zīmējumi rotās 135 plāksnes jeb 45 Clear Channel stendus Rīgas ielās - vēlot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būt „ar Domu sirdī”.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas