Jau 20. reizi Jelgavā notiks festivāls “Studentu dienas”

Šogad aprit 20 gadi, kopš pirmo reizi studentu galvaspilsētā Jelgavā tika atzīmētas pirmās "Studentu dienas" esošajā formātā. Jau pēc mēneša ar plašu izglītības, sporta, kultūras un izklaides programmu Jelgavu ieskandinās trīs dienu ilgi apaļajai jubilejai veltīti pasākumi ar saukli "Studentu dienām 20".


Festivāls jau otro reizi ilgs trīs dienas - no 12.novembra līdz 14.novembrim, ļaujot katram studentam un jebkuram jelgavniekam plašā pasākumu klāstā atrast sev interesējošu, pilnvērtīgi izjūtot studentisko noskaņu, kas valdīs pilsētā.


Līdzās jau ierastiem Studentu dienas pasākumiem, organizatori apmeklētājus šogad pārsteigs arī ar nebijušām aktivitātēm - tiks atklāta "Studentu dienu" jubilejai veltīta izstāde, notiks autoorientēšanās sacensības, netradicionālās sporta spēles, inovatīvo ideju un uzņēmējdarbības konference, studentu korporāciju rīkots eksterns literārais vakars, kā arī, sadarbībā ar Jelgavas Tehnikuma jauniešiem, taps unikāla garduma recepte, kuru nogaršot būs iespēja festivāla noslēguma koncertā 14. novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā.


"Šis gads būs pagrieziena punkts Studentu dienu satura ziņā. Akcents tiks likts uz izzinošām, studentus pilnveidojošām, izglītojošām aktivitātēm kā - studentu konference par inovatīvām idejām uzņēmējdarbībā, Latvijas Valsts mežu atbalstīto piedzīvojumu forumu "Dabas olimpiāde", korporāciju literāro vakaru, žurnāla "Plēsums" semināru un citām, tomēr esam padomājuši arī par krāšņu noslēguma pasākumu ZOC un pārsteigumu visiem tā apmeklētājiem," komentē pašpārvaldes vadītāja Signija Dziļuma.


Programmā būs daudz arī kultūras cienītājiem paredzētu pasākumu. Būs iespēja apmeklēt "Studentu dienu" ieskaņas balli Jelgavas pilī, Teātra sporta turnīru un festivāla noslēguma koncertu, kur uz skatuves kāps Latvijas populārākie mūziķi un dīdžeji. Drīzumā festivāla organizatori atklās koncerta viesus.


Pateicoties Jelgavas pilsētas domei, Latvijas Lauksaimniecības universitātei un SEB bankai, festivāls "Studentu dienas 2012", ko organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde, šogad būs īpaši krāšņs un interesants - 20 gadu jubilejas noskaņās. Organizatori ir pārliecināti, ka ne tikai Jelgavas studējošajai jaunatnei, bet jebkuram, kurš jūtas jauns, vismaz reizi ir jāatbrauc uz Jelgavu un jāizbauda šis festivāls un tā pozitīvā gaisotne.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas