Jau šajā nedēļās nogalē Siguldā atklās “Sunset festival” pirmo dienuTurpinot pagājušajā gadā iesākto koncertsēriju Siguldas pilsdrupu estrādē, “L Tips Agency” arī šajā vasarā piedāvās izsmalcinātas, mūsdienīgas mūzikas baudījumu saulrietā – “Sunset festival”. Jau 3. jūlijā norisināsies „Sunset Festival” pirmā diena.

"Pirmkārt, esam uzaicinājuši vienā saulrietā ar īru romantisko talantu Demjenu Raisu uzstāties latviešu pēdējo gadu zīmīgāko dziesminieku Kārli Kazāku, kas izdevis 4 soloalbumus, radījis šūpuļdziesmas bērniem un mūziku teātra izrādēm. Taču visaugstāk viņš pats vērtē emocionālo mijiedarbību, ko sniedz koncerti: “Protams, man šī dzīvā satikšanās ar klausītāju ir daudz lielāks piedzīvojums par albuma ierakstu.”," vēsta festivāla rīkotāji.

Savukārt festivāla otrajā dienā, 6.jūlijā, kad vakara galvenās zvaigznes būs kulta grupa “James”, savu dalību apstiprinājusi latviešu pankroka un alternatīvā roka leģenda “Zig Zag”. Grupas pastāvēšanas laikā kopš 1985.gada iznākuši kopumā 5 studijas albumi, no kuriem pats jaunākais - “Ezelītis Iā” - izdots jūnija sākumā. Kā jau noprotams no nosaukuma, albumu iedvesmojusi A.Milna grāmata “Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Vēl Siguldas pils parkā atradīsies SWH skatuve, uz kuras abas festivāla dienas saimniekos DJ Artis Dvarionas. Turpat par neordināru izklaidi rūpēsies radošā apvienība “Spiediens” (www.spiediens.lv). Festivāla apmeklētājiem būs pieejama īpaša ēdināšanas zona, Hookah Nation ūdenspīpju un kokteiļu bārs, kā arī mūsu draugu “Playground festival” Chill-out zona. Gan parkā, gan uz Jaunās pils terases un, protams, Siguldas pilsdrupu estrādē darbosies dažādu dzērienu bāri. Festivāla teritorija laipni sagaidīs apmeklētājus no plkst. 18.30 līdz pat 1.00 naktī.

Abu dienu muzikālā programma:

3.jūlijā
19.30 – Kārlis Kazāks
20.45 – islandiešu eksperimentālās mūzikas grupas “múm” bijusī dalībniece, tagad solomāksliniece Gida Valtīsdotira.
22.00 – Demjens Raiss

6.jūlijā
19.30 – “Neon Saturdays”
20.45 – “Zig Zag”
22.00 – “James”

Vienas dienas biļetes 3.jūlijam, kad būs Demjena Raisa koncerts, ir pilnībā izpārdotas un papildu biļetes pārdošanā nenonāks arī pasākuma dienā.

Vēl pieejams ierobežots skaits divu dienu “Sunset Festival” biļetes, kā arī Pilskungu (VIP) biļetes.

Pēdējo minēto biļešu īpašniekiem un īpašniecēm būs virkne vērā ņemamu priekšrocību: īpaša autostāvvieta Siguldas pils tuvumā un ieeja koncerta norises vietā, kā arī iespēja uzturēties norobežotā zonā ar bāru, vērot koncertu no galerijas Siguldas pils D tornī un, protams, dzērienu degustācija un uzkodas.

SIA “Amber Distribution Latvia”, kas rūpēsies par Pilskungu zonas viesiem, sola pārsteigt ar jauno un brīnišķīgo “Rīgas Prestigè Cuveè Rose” dzirkstošo dzērienu, kā arī piedāvās Latvijā vispopulārākā portvīna “Pocas Pink” kokteiļu degustāciju. Savukārt viesu nams „Debesu bļoda” – par Pilskunga zonas estētisko baudījumu.

“Sunset Festival” biļetes www.bilesuserviss.lv un visā “Biļešu serviss” tīklā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas