Jau šovakar Rīgā uzstāsies elektroniskās mūzikas mākslinieks – Deivids GetaJau šovakar, 17. oktobrī Latvijā uzstāsies franču dīdžejs un producents Deivids Geta ar pavisam jaunu un aizraujošu šovu.

Kā informē pasākumu rīkotāji «L Tips Agency, Deivida Getas uzstāšanās solās būt pārsteidzoša, piedāvājot aizraujošu gaismu, skaņas un pirotehnikas šovu.

Savukārt Getas uzstāšanos iesildīs pašmāju dīdžeji «Edgar Storm» un «[Ex] da Bass».

Jaunākais Deivida Getas hits «Lovers on the Sun» ierindojas pirmajā vietā daudzos dziesmu topos. Nesen dziesma «Lovers On The Sun» atnesusi jaunu panākumu franču dīdžejam, proti, singls piekto reizi izvirza Getu kā numur viens mākslinieku britu salās. Pirmo reizi māksliniekam tas izdevās 2008. gadā ar hītu «When Love Takes Over», kam sekoja vairākas pirmās vietas ar dziesmām  «Gettin' Over You», «Sexy Bitch» un «Titanium».

Karjeras laikā pārdoti vairāk nekā 8 miljoni Deivida Getas albumu un saņemtas 5 «Grammy» nominācijas. Tāpat kā mūzikas producents mākslinieks ir strādājis ar tādām zvaigznēm kā Madona, Riana, Lady Gaga, Snoop Dog un Usher utt.

Durvis «Arēnā Rīga» tiks vērtas plkst. 18.30.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas