Jelgavas Kultūras namā izskanēs Mātes dienai veltīts koncerts



7. maijā Jelgavas Kultūras namā notiks īpaši krāšņs Mātes dienai veltīts koncerts, kuru veido režisors un populārais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins. „Mans stāsts” pulcēs daudzus sabiedrībā zināmus mūziķus, lai veidotu brīnišķīgu svētku koncertu visām māmiņām. Jau šobrīd ikviens var sagādāt savai mammai neaizmirstamas svinības, iegādājoties biļetes uz diviem koncertiem 7. maijā „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

„Koncerts būs kā emocionāls un personisks stāsts par mūsu mīļajām mammām. Mamma nevar būt uz vienu dienu – tas ir stāsts visas dzīves garumā. Attiecības veidojas jau tad, kad bērniņš vēl ir mātes puncī, taču īstais stāsts sākas brīdī, kad viņš piedzimst. Protams, mātes beznosacījumu mīlestība pavada bērnu visas dzīves garumā. Tālab arī koncertu vēlos veidot caur personisko prizmu – koncertā iemīļoti mākslinieki ne tikai dziedās, bet arī atklās stāstus un atmiņas par savām mīļajām un īpašajām mammām,” norāda režisors Intars Rešetins.

Koncertā piedalīsies aktieri Rēzija Kalniņa, Gints Andžāns un Kristaps Rasims, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš, Māra Upmane-Holšteina, Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Ginta Krievkalna, dziedošais aktieris Varis Vētra, kā arī Latvijas Radio bērnu ansamblis „Dzeguzīte”. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupa „Vintāža”.

Koncertā skanēs Vara Vētras dziesma „Māmiņai”, kas jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu. Gaidāms arī māsas un brāļa – Rēzijas Kalniņas un Marta Kristiāna Kalniņa sirsnīgs apsveikums visām Latvijas mammām, Olga Rajecka dziedās dziesmu „Saullēkts”, kas sarakstīta laikā, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju, savukārt Ieva Akuratere izpildīs dziesmu, ko ir sarakstījusi, kad bija sava dēla Matīsa gaidībās. Koncerta programmā gaidāmas arī citas sirsnīgas tikšanās, apsveikumi un pārsteigumi.

„Būt par mammu ir skaistākais un nozīmīgākais darbs, kāds sievietei dots – tā ir atbildība mūža garumā. Mātes diena ir svētki, kas mums atgādina samīļot pirmo un svarīgāko cilvēku savā dzīvē – mammu. Tādēļ vēlos sveikt Māmiņdienā visas Latvijas mammas, jo īpaši savu mammu un jaunās māmiņas, kuras vēl tikai sāk aprast ar šo lielo dzīves pavērsienu. Aicinu veltīt svētku vakaru sev, vai vēl labāk – nosvinēt Mātes dienu kopā ar visām savas dzimtas sievietēm, izbaudot sirsnīgo koncertu klātienē Jelgavā,” mudina koncerta dalībniece, Ronjas mamma – dziedātāja Māra Upmane-Holšteina.

Ņemot vērā klausītāju lielo interesi, aicinām biļetes iegādāties laikus. Atgādinām arī, ka 7. maijā notiks Mātes dienas divi koncerti – plkst.13.00 un 16.00!

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas