Rača un Rajeckas dueta dziesmas videoklipā sunīši no dzīvnieku patversmes “Mežvairogi”Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī, Madonā un Liepājā norisinājās kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejas ietvaros organizētie koncertšovi “SuperMikrofons”, kuru laikā notika gan jauno izpildītāju konkurss, gan arī pazīstamu mākslinieku uzstāšanās ar jaunām un jau pazīstamām dziesmām. Cita starpā koncertā tika izpildīta arī jauna Guntara Rača sarakstīta dziesma, kuru viens no kompānijas “MicRec” vadītājiem un “SuperMikrofons” žūrijas locekļiem izpilda kopā ar Olgu Rajecku.

Dziesmas “Divi krasti” mūzikas un vārdu autors ir pats Guntars, bet studijas ierakstu producējis Gints Stankevičs. Ierakstā piedalās arī grupas “bet bet” ģitārists Uģis Tirzītis.

Guntars Račs: “Es laiku pa laikam ierakstu arī kādas solo dziesmas, kuras nav domātas “bet bet” vai kādam citam izpildītājam. Pagājušajā gadā tā bija dziesma “Pasaules vidū”, bet šogad, sakarā ar “SuperMikrofons” šova turneju, nolēmu ierakstīt kaut ko jaunu. Kad darbs studijā bija jau pabeigts, es sapratu, ka šī nav solo dziesma un nepieciešama dueta partnere. Esmu ļoti priecīgs, ka Olgu šī dziesma uzrunāja un viņa piekrita piedalīties. Dziesma ir stāsts par cilvēkiem, kuru dzīves ir kaut kādā veidā saistītas, taču vienmēr norit paralēli. Tādi cilvēki ir kā vienas upes divi krasti, katrs savā pusē. Taču agri vai vēlu pienāk laiks, kad tie satiekas. Visi satiekas. Kur tieši tas notiek, tas ir lielais dzīves noslēpums.”

Dziesmas videoversiju veidojusi režisore Arta Janemane, kas kopā ar Arvīdu Janemani veica arī operatora darbu. Montēja pati Arta. Videoversijā liela loma ir atvēlēta dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” iemītniekiem, diviem suņukiem – Grejam un Rēzijai. Rēzija ir 3 gadus veca, garspalvaina skaistule. Ļoti atraktīva un rotaļīga. Kāda ģimene ar bērniem, noteikti iegūtu sev labu draugu. Grejs ir 2 gadus vecs haskija-malamuta jauktenis, kurš ļoti labi prot sadzīvot arī ar pārējiem patversmes suņiem un ir ļoti aktīvs. Kā jau suns ar haskija asinīm, tas lieliski iekļautos kādā aktīvā un sportiskā ģimenē. Ja esam jūs ieinteresējuši, droši dodieties uz patversmi, dodieties pastaigā ar tiem, iepriekš gan, lūgums pieteikt savu vizīti. Patversmei ir pat savs neliels zoodārzs, kurā varat apskatīt dažādus citus dzīvniekus, tostarp lāčus, jenotsuni, lapsu, pūces, nutrijas un daudzus citus mežu iedzīvotājus.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas