Jūnija sākumā notiks pirmais Kundalini jogas festivāls Latvijā


No 7. līdz 10. jūnijam jūras krastā netālu no Jūrkalnes notiks pirmais Kundalini jogas festivāls Latvijā. Vairāk kā 15 ārvalstu un Latvijas Kundalini jogas pasniedzēji dalīsies savās zināšanās un praksē, ļaujot ielūkoties dziļāk pašam sevī, attīrīt ķermeni un prātu ar jogas nodarbībām, kā arī baudot veģetāru uzturu.


Festivāls notiks trīs diennaktis, un tajā būs iespēja piedalīties virknē nodarbību, kas veltītas attiecību un savstarpējās līdzāspastāvēšanas tēmai. Festivāla vadmotīvs – Kā veidot attiecības jaunajā Ūdensvīra laikmetā - pašam ar sevi, sev tuvajiem, Dievu un apkārtējo pasauli?


Kundalini jogas festivāla ietvaros ar savām zināšanām par to, kā cīnīties ar ego, dziedināties un ļauties dzīvei pilnīgā harmonijā, dalīsies Kamalroop Singh Nihang – vēsturiski oriģinālās un centrālās Khalsa organizācijas māceklis.


Savukārt latviski runājošā Kundalini jogas skolotāja no Zviedrijas Inga Strante nodarbībā „Būt draugos ar pārvērtībām” aicinās ikvienu izvērtēt savu dzīves stāstu un līdzsvarot to ar Kundalini jogas kriju un meditācijām. Tāpat viņa palīdzēs stiprināt savstarpējās attiecības un vārda spēku, lai veidotu pozitīvas un tuvas attiecības ar apkārtējiem.


Latvijas Kundalini jogas skolotāju nodarbības notiks paralēli un katram būs iespēja izvēlēties sev interesējošo tēmu. Daļa nodarbību būs vērstas, lai labāk iepazītu sevi uz uzzinātu kā ikdienā tikt galā ar stresu, kā ieklausīties savā intuīcijā, kā atklāt un izkopt savus iekšējos talantus, kā dzīvot apzināti. Festivāla laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta arī pāru attiecību stiprināšanai – vairāki pasniedzēji stāstīs par veiksmīgām attiecībām, kā arī organizēs meditācijas pāriem, piedāvās elpošanas tehnikas un pozīcijas gan vīriešu, gan sieviešu individuālajai jogas praksei. Gan pašmāju, gan ārvalstu pasniedzēji festivāla laikā dalīsies pieredzē un atbildēs uz jautājumiem personības pilnveidošanā un iekšējās pasaules sakārtošanā, mudinot ikvienu būt harmoniskās attiecībās ne tikai ar apkārtējiem, bet arī ar sevi un savu personību.


“Festivāls būs iespēja piedzīvot saullēktu un sagaidīt vakara krēslu ugunskura, mantru un brīnišķīgu cilvēku lokā, izjust to brīnumaino sajūtu un enerģiju, ko sniedz domubiedru kopā būšana un meditēšana,“ stāsta pasākuma organizators, psihoterapeits Sandis Kristars Dūšelis.


Festivāla norises vieta izraudzīta līdzās Jūrkalnes stāvkrastiem, kas ļaus izbaudīt dabas unikālo skaistumu un jūras tuvumu. Nakšņošana paredzēta teltīs, tāpat visiem dalībniekiem tiks nodrošināta veģetāra ēdināšana, atbilstoši Kundalini jogas festivālu tradīcijām.


Dalības maksa festivālā, apmeklējot to uz divām diennaktīm ir 59 lati, savukārt, piesakoties uz festivāla pilno programmu – trīs diennaktīm – 69 lati.


Uz festivālu iespējams pieteikties, zvanot pa tālruni 27004300 vai rakstot uz e-pasta adresi festivals@kundalinijoga.lv. Vairāk informācijas par festivālu www.kundalinijoga.lv.


Festivāla programma pieejama:
http://www.kundalinijoga.lv/lat/kundalini_jogas_festivals/festivala_programma

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas