“Jūras vārti” noslēgs sezonu ar pasaulslavenās Kendijas Dalferes koncertu


9. jūnijā, noslēdzot piekto sezonu, Ventspils teātra nams “Jūras vārti” sagatavojis īpašu pārsteigumu mūzikas gardēžiem - harizmātiskās nīderlandiešu saksofonistes Kendijas Dalferes () koncertu.


Pēc veiksmīgas koncerttūres 2013. gadā, Kendija Dalfere kopā ar savu jauno un enerģisko grupu šogad turpina priecēt klausītājus Eiropā, ASV, Krievijā, Japānā, kā arī vienīgajā Latvijas koncertā – Ventspilī.


Koncertprogrammā iekļautas ne vien labi zināmas Dalferes dziesmas, bet arī pazīstamu skaņdarbu kaverversijas. Kopā ar Kendiju uz skatuves kāps vairāki Nīderlandes labākie mūziķi - talantīgais bītbokseris Andy Ninvalle, uzlecošā vokālā zvaigzne Phatt, kā arī daudzpusīgais dīdžejs un bungu virtuozs DJ Kikke, papildinot māksliniecei raksturīgo džeza izpildījumu ar deju mūzikas, dubstepa un funk&house elementiem.


Valdzinošā saksofoniste Kendija Dalfere, kas pasaules slavu ieguvusi 20 gadu vecumā, sniedz koncertus visā pasaulē, uzstājas dažādos festivālos, sadarbojas ar lielākajām pasaules mūzikas zvaigznēm. Paralēli solokarjerai, Dalfere muzicējusi kopā ar Prinsu, "Pink Floyd", Van Morisonu, Bejonsē, Laionelu Ričiju, Džimiju Klifu un vairākām citām pasaulslavenām grupām un dziedātājiem. Kompozīcija "Lily was here" bija viņas pirmā sadarbība ar Deivu Stjuartu no dueta "Eurythmics", kas 1989. gadā kļuva par hītu Nr. 1 visā Eiropā. Par savu debijas albumu “Saxuality”, kurš pārdots vairāk kā 2.5 miljonu eksemplāros, mūziķe nominēta Grammy balvai. Māksliniece izdevusi vairāk kā desmit soloalbumus, jaunākais no tiem tapis sadarbībā ar multinstrumentālistu un ilggadējo grupas "The Black Eyed Peas" muzikālo direktoru Princu Bordu.


Biļetes pārdošanā no 9. aprīļa visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī interneta vietnē www.bilesuserviss.lv.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas