Jūrmalā uzstāsies 80.gadu disko leģendas


22.jūlijā Jūrmalā, Dzintaru Jūras Estrādē notiks šīs vasaras lielākais deju pasākums - "JŪRMALA DISCO-80" - dzīvās mūzikas koncerts ar visu laiku un tautu hītu izpildītāju piedalīšanos, starp tiem "Baccara", "Ottawan", "London Beat", F. R. David, Viktors Saltikovs un IGO ar grupu "Remix".

22.jūlijā, pašā vasaras vidū, Jūrmalas pludmali oriģinālizpildījumā pieskandinās visiem zināmi un iemīļoti hīti - "Yes Sir, I Can Boogie" ("Baccara"),("Ottawan"), "Words" (F. R. David), "I’ve Been Thinking About You" ("London Beat") un neskaitāmi citi, kuru vārdus zina gandrīz ikviens. Astoņdesmito gadu mūzikas mīļotāji vakara saulē un jūras vējā varēs ļauties ritmam 120 sitienus minūtē, kavējoties atmiņās par diskotēkās aizvadīto jaunību un, iespējams, arī atmiņās par pirmo mīlestību.

Astoņdesmito gadu disko kustība mūzikas vēsturē ir unikāla parādība. Tā ir mūzika, kuru iecīnījušas neskaitāmas paaudzes - sākot ar tiem, kas auguši disko mūzikai skanot, līdz pat modernajiem jauniešiem. Tās ir neticami gaišas un aizraujošas melodijas, kas astoņdesmitajos gados - laika posmā ar tikai tam raksturīgajām iezīmēm, - radīja apvērsumu cilvēku muzikālajā apziņā. Mirdzošs apģērbs, garas apkakles, neticami "mini" un ne mazāk pavedinoši "maksi", augstas frizūras un koša kosmētika, krāsainas spuldzītes, spoguļbumbas, neona gaismas - uzsvērts mirdzums, greznība un skaistums itin visā. Mode atgriežas līdz ar mūziku!

Astoņdesmito gadu iemīļoto hītu izpildītāji - "Baccara", "Ottawan", "London Beat", F. R. David, Viktors Saltikovs (bijušais "Electroclub") un IGO ar grupu "Remix" - 22.jūlijā dāvās Jūrmalas viesiem un iedzīvotājiem neaizmirstamu mūžīgā disko mūzikas vakaru. Koncerts notiks jaunajā koncertlaukumā - Dzintaru Jūras Estrādē - pilnvērtīgā koncertzālē, kas atrodas zem klajas debess pašā Jūrmalas pilsētas sirdī, Dzintaru pludmalē pie galvenās izejas uz jūru. Jūras estrāde atradīsies norobežotā pludmales teritorijā starp krasta līniju un Turaidas ielas sākumu, un kļūs par vislielāko, koncertzāli, kāda Jūrmalā ir pastāvējusi. Kopskaitā tā spēs uzņemt līdz 4 500 cilvēkus. Laukuma unikālums ir ne tikai tā ērtā infrastruktūra - norobežotā pludmales daļa apmeklētāju ērtībām tiks noklāta ar koka grīdu, bet galvenokārt arī tādēļ, ka estrādes atrašanās vieta ļaus koncertu apmeklētājiem baudīt neaizmirstamu atpūtu, vienlaikus priecājoties par kūrortpilsētas vērtīgāko bagātību - Jūrmalas skaistāko pludmali un skatu uz saulrietu jūrā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas